https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje


Zbytečně drahý lis na česnek

Dne 29.3.2010 ve 14:25 hodin strážníci řešili krádež v supermarketu EVA. Muž se zde snažil odcizit lis na česnek za 199 korun. Za tento čin mu byla uložena bloková pokuta ve výši 1 000 korun.

Deváťáci kouřili v areálu školy

Dne   30.3.2010  v   ranních  hodinách  strážníci prováděli pravidelnou kontrolní činnost u mělnických škol. U jedné z nich uviděli dva žáky, kteří zde kouřili cigarety. Šlo o kluky z devátých tříd. Strážníci je předali vedení školy.

Obtěžoval svým chováním

Dne 30.3. ve 12:25 hodin strážníci při kontrolní činnosti museli opět vykázat jim dobře známého muže z autobusového nádraží, který zde popíjel alkohol a svým chováním obtěžoval ostatní občany.

Měla strach o kamarádku

Dne 30.3.2010 ve 14:36 hodin se na strážníky obrátila žena s tím, že má strach o svoji kamarádku, která nepřišla do práce a nebere jí telefon. Strážníci v místě jejího bydliště zjistili, že žena tvrdě spala a vůbec nevěděla, že by měla jít do práce.

Ford transit na trávě

Dne 30.3.2010 v 15:30 hodin strážníci viděli zaparkované vozidlo Ford transit na veřejné zeleni v ul.Pod Vrchem, kde vyjelo v zeleni kolej. Řidič se bude muset dostavit na služebnu MP k projednání svého přestupku.

Černá skládka

Dne 30.3.2010 v 15:40 hodin oznámil muž začínající černou skládku na Chloumku. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o hromadu ( cca 10 x 5 metrů) starých pneumatik, sedaček a  plastů z automobilu a další odpad. Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o díly z vozidla Volkswagen passat. Podle reklamních cedulí na dílech strážníci našli majitele vozidla, zatím ho nezastihli, v šetření budou pokračovat.

Došel mu benzín

Dne 30.3.2010 v 16:01hodin strážníci řešili stížnost na parkování vozu, které blokovalo vjezd do firmy v ul. Na Průhoně. Strážníci zjistili, kdo je majitelem vozu – ten sdělil, že mu došel benzín. Následně došel k vozidlu a odstrkal si ho do místa svého bydliště.

Soused - škodič

Dne 30.3.2010 v 19:50 hodin si stěžovala žena na chování souseda, který jim na jejich pozemek před vjezd do garáže vysypal dvě kolečka hlíny s kameny. Jeho počínání viděla i další žena. Ta sdělila, že muž je zvláštní a snaží se všem v okolí neustále škodit.

Jelikož  hlídka muže nezastihla, bude celou věc dále řešit strážník, který má danou část města na starosti.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Hnědý pejsek


Dnes jsem na Mp hlásil toulajícího pejska. Pani na telefonu výborně poslupracovala a průběžně jsem jí hlásil kam pejsek jde. Mezitím běhal mezi auty ale ze strachu že mě napadne jsem se ho nepokoušel chytit. Po příjezdu pána z útulku si věc převzal. Děkuji za rychlou spolupráci. Po tom co člověk vidí přejetého na silnicích člověk raději zavolá pomoc  a pokud pejska někdo bude hledat ví kde ho má. Je to hnědý oříšek, čistý a bojácný. Snad najde původního a nebo nového hodného majitele.

 

Magnet172


https://www.traditionrolex.com/7