Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Dopravní nehoda v NeratovicíchDne 1. dubna 2010 po páté hodině ranní, došlo v Neratovicích, na křižovatce ulic Kojetická a Mládežnická k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem Škoda Felicia, které řídil dvaatřicetiletý muž z Mělnicka a třiapadesátiletým mužem z Mělnicka, jedoucím na jízdním kole.

K nehodě došlo tak, že řidič osobního vozidla Škoda Felicia jel po ulici Mládežnická, ve směru od městské části Lobkovice ke křižovatce s ulicí Kojetickou. Zde respektoval dopravní značku „Stůj, dej přednost v jízdě!“ a vozidlo zastavil. Poté se opět rozjel a chtěl odbočit vlevo do ulice Kojetická, přitom však přehlédl, že po hlavní komunikaci přijíždí cyklista a následně došlo ke střetu mezi přední částí vozidla a  jízdním kolem.

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění cyklisty, který byl poté převezen do nemocnice a zde hospitalizován. Ke zranění řidiče vozidla nedošlo. Při nehodě vznikla na vozidle škoda 10.000,- Kč a na jízdním kole škoda ve výši 1.000,- Kč. U obou aktérů dopravní nehody byla na místě provedena orientační dechovou zkouška, s negativním výsledkem.

Přesnou příčinu, výši škody a další okolnosti dopravní nehody nadále šetří mělničtí dopravní policisté.


 Zpravodajství