Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Opilec zaměstnával strážníky

Dne 17.4.  2010 ve 12:26 hodin strážníci řešili jim velmi dobře známého muže, který seděl opilý v autobusové zastávce u supermarketu Kaufland a  nadával kolemjdoucím. Kouřil cigaretu a popíjel víno. Strážníci ho z místa vykázali. Ve 13:04 byli strážníci voláni k další autobusové zastávce – tentokrát Na Podolí, kam se muž přemístil, a opět vulgárně pokřikoval na ostatní občany. Při příjezdu hlídky už v zastávce nebyl – ležel u dětského hřiště v parku Na Podolí a kolem něj se válely nedopalky od cigaret, plastová láhev od vína a skořápky od vajec. Muže strážníci vyzvali, aby si nepořádek po sobě uklidil, což se mu nelíbilo, začal nadávat  i strážníkům. Bylo zjištěno, že muž má v sobě 2,33 promile alkoholu. Nakonec muž vše uklidil a odešel. Případ bude dál řešit přestupková komise.

Manželské neshody vyústily fyzickým napadením

Dne 17.4.2010 ve 23:45 hodin si na linku 156 stěžoval muž, že ho manželka nechce vpustit domů. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o manželské neshody. Muž od rodiny odešel, odevzdal manželce klíče od bytu a  ta si dále zaplatila nájem bytu již sama. Muž ženě řekl, že si  dnešního dne přijde okolo 16 hodiny pro své věci. Přišel  však  později, byl pod vlivem alkoholu  a odcizil manželce peněženku s finanční hotovostí, se kterou odešel  z bytu. Žena zavolala bratrovi, který od ní chvíli před tím odjel. Ten se vrátil a společně dostihli muže před domem. Zde ženu manžel fyzicky napadl, bil ji do obličeje i do ostatních částí těla. Žena uvedla, že to nebylo poprvé, kdy ji fyzicky napadl. Hlásit však nic nechtěla. Hlídka ženu upozornila, že pokud je zraněná, může se nechat ošetřit, a poté podat na  manžela trestní oznámení na OO PČR. Žena sdělila, že jí postačí, když muž z místa  odejde. Hlídka MP muže z místa vykázala a tento odešel. Hlídka ženu upozornila, že pokud by se muž vrátil, může se přímo obrátit na linku 158  PČR, protože se v daném případě jedná o podezření z  domácího násilí.

Opilá žena zvracela u toalety

Dne 18.4.2010 v 15:16 hodin strážníci museli vyrazit do supermarketu Kaufland, kde žena pod vlivem alkoholu znečistila zvratky prostor kolem toalet. Tato žena je strážníkům dobře známa právě tímto podobným jednáním, kdy se opíjí a pak znečišťuje veřejná prostranství.

Ženu strážníci vyzvali, aby po sobě uklidila a z místa odešla. Následně hlídka místo omyla vodou. Jelikož se jedná o opakovaný  problém, ženě strážníci důrazně domluvili a celou věc bude taktéž řešit příslušný odbor.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice