https://www.traditionrolex.com/7

 Nová placka mělnických čísel | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nová placka mělnických čísel

Jak jste možná někteří zaregistrovali, na veřejnost proniklo něco, co nemá v celém hudebním světě obdoby. Už tušíte? Ano, je to nová deska mělnické punkrockové kapely 500900.

Dílo nese anglický název, resp. anglickou slovní hříčku „Punkrocket Wheelchair“, volně přeloženo jako „Punkraketový invalidní vozíček“. Někomu se to může zdát pobuřující, ale měli jsme v úmyslu pouze naznačení obsahu desky a také vyjádření našeho pohledu na to, co děláme. Co se týče obsahu, tak je to jednoduše takový rychlý invalidní punkrock a z vlastního pohledu na naše učinkování jsme přeci jen tak trochu beznohý Šebrle, bezhlavý Newton, bezruký Alonso či impotentní Kulínský.

Nahrávání cd proběhlo 11. 6. 2006 v mělnickém studiu Strunka. Původně se počítalo s nahráváním 4 skladeb, ale když se ve studiu objevil Honza Šípek s trubkou v ruce (nikoliv lešenářskou), zrodil se geniální nápad nahrát nějaký bonus. Šípák ihned mezi dveřmi obdržel tužku a papír a dostal za úkol složit nějaký anglický text, aby deska obsahovala alespoň jeden song zpívaný ve stejném jazyce, jako je název cd. Text byl hotov asi za 10 minut a tak jsme nařídili zapnout nahrávání a vstoupili do nahrávací místnosti, aniž by někdo věděl, co má dělat. Zpěvu jsem se ujal já, protože již několikrát mi bylo sděleno, že neumím zpívat. Dvořuz přidal druhý hlas, Káva valčíkové bicí a vše završil Šípák svou trubkou (jedná se o hudební nástroj!). Dílo bylo dokončeno a bylo tuze veselo, protože více než nahrávání nás opět stál účet za chlazené lahvové…

Některé skladby z tohoto cd se objeví v chystané počítačové hře o které Vás budeme jistě informovat.

Pokud by někdo měl zájem si některé skladby z tohoto cd poslechnout, může tak učinit zde:

www.bandzone.cz/500900 nebo www.myspace.com/500900cz

Nebo kdyby se našel někdo, kdo by si ho chtěl za 50kč koupit, může tak učinit zde:

500900@seznam.cz

CD je také možno zakoupit v hospodě „V podloubí“, v baru „Kotelna“, nebo v antikvariátu u Želvy…


PřílohaVelikost
cover_front.jpg221.18 KB
cover_back.jpg269.25 KB


Články

https://www.traditionrolex.com/7