https://www.traditionrolex.com/7

 Konec revitalizace | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Konec revitalizace

30. dubna - konec revitalizace. Bohužel ne. Spíše začátek. Od 3. května by měla být uzavřena ulice Legionářů. Na náměstí se bude jezdit kudy? Logicky by to mělo být přes Palackého nám. Logicky ano, ale situace vypadá trochu jinak. Z dlažby kouká umělohmotná roura - té se dá vyhnout, ale proč, když jedu velkým náklaďákem, nebo dokonce přímo KUKA vozem. Jedno z mála míst, které se asi povedlo je trojúhelník mezi 5.května, Palackého nám. a nám Míru. Jak dlouho to vydrží - nápor nákladních aut / co Vy na to pane Dohnale /. To je co se povedlo. A teď, co se nepovedlo. Mezi nám.Míru a Svatováclavskou je šotolina. Bude sice trochu prášit, ale to nevadí. To taky skousnem. Už jsme toho skousli dost.

Na to, že je 30. dubna 2010 - konec revitalizace je město samý nedodělek - to v lepším případě a samý / tedy skoro samý/ zmetek. Abych předešel invektivám - myslím tím kvalitu odvedené práce.

Město Mělník, tedy jeho volení /námi volení/ představitelé měli velkou příležitost a nástroj na dodavatele. Tj. termín dokončení. To, že tento nástroj nebyl použit svědčí o tom, že více než zájem města hájí tito námi volení představitelé zájem jiný. Jaký to je zájem - nevím. Bohužel nemám dostatek informací a proto postup RM úplně nechápu. Možná by bylo vhodné, aby do diskuse vstoupil někdo, kdo by věci uvedl na pravou míru. V minulém vstupu se to panu místostarostovi povedlo a tímto ho vyzývám k opětovnému zásahu do diskuse, aby se zde nezačaly šířit nějaké fámy potažmo pomluvy.

Patočka

Pokec, jen tak, drby předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Doprava má problémy jinde.


Není to tak dávno, co jsme kromě témat ,, Doprava ve středu města, či obchvat města" občas zanaříkali nad stavem našich silnic. A ikdyž to někomu nevoní, tak to není jen ta dlouhá zima, která nám poničila silnice, ale jsou to zkrátka ty kamiony, které tu někteří tak obhajují, jako jediný možný způsob současné přepravy zboží.

Nedávno se nám propadla silnice na mostíku u Vehlovic, a najednou není kudy jezdit. Někteří kamioňáci se rozhodli tedy pro levý břeh Labe a výsledek se už dostavil. Mnohé silnice nejsou na takový způsob přepravy stavěné, silnice jsou úzké či nekvalitní, kamioňáci jezdí jak piráti silnic, a tak už tu máme dopravní nehody, které znemožňují provoz a vyžadují další objížďky. Jsem opravdu zvědavý, kde je ještě nějaká ta únosná hranice tohoto typu přepravy a kde už začíná ta pro někoho utopistická staronová myšlenka začít využívat kdysi tak využívaný druh přepravy, kterým je železniční doprava, částečně i lodní přeprava. V každém případě mám z hlediska řidiče pocit, že kvalitou silnic spějeme někam k dokumentárním filmům, kde se auta pokoušejí překonat po písčitých a jiných extremních komunikacích nehostinná místa třetího světa.

1 Já by jsem chtěl


Já by jsem chtěl malinkou demonstraci...zastavit dopravu na náměstí ve všech směrech Laughing out loud Třeba se něco pohne .....

 

Magnet172

1.3 doprava....


To by bylo něco, úředníci by se nedostali na na jejich oblíbené parkoviště k úřadu, museli být pěšky, to by bylo neštěstí. Sledujete taky, jak se jim o to parkoviště starají, v zimě odklízejí sníh, dost často ho čistí - v noci tam jezdí čistící autíčko, uklízecí čety uklízejí. A to je parkoviště jen pro zaměstnanci, lidi přicházející na úřad nemají kam zaparkovat!

1.3.2 parkoviště města


S tím musím souhlasit,zrovna minulý týden,brzy ráno,jěště za tmy jezdil po parkovišti zametací vůz.Všude na náměstí bordel,všude se práší,to nikomu nevadi,ale relativně čisté parkoviště uklízejí.

1.3.1 A co teorve Hotel.


Máme novou pěší zonu. Ale před hotelem stojí Golf a za oknem cedulka že je to host hotelu. Co třeba to udělat takto:

 

Hoteliér: pokud mám hotel a udělájí před ním pěší zonu tak to nabídnu jako plus. Žádná auta a provoz kolem hotelu a nerušený výhled na historické město. Pokud host parkuje na náměstí tak mu zaměstnanec donese ochotně zavazadla, pokud parkuje na hlídaném parkovišti tak mám elegantní vůz kterým ho na parkoviště rád svezu. Pokud chci vlastní parkoviště vytvořím ho v průjezdu některých ze sousedních domů.

Host: nemají parkoviště? Tak mi věci přece donesou z nejbližího možného, tak jak je to všudě po světě. Rád zaparkuji někde stranou když mě dovezou. Je to hold dan za to že mám hotel v nádherném jádru historického města, výhled na zámek a krásný kostel. A pokud to tak neudělají, tak hold půjdu jinám.

 

Pokud je to pěší zona a je tam cedule kdy tam může zásobování, tak kromě lidí co tam bydlí nemá nikdo právo jezdit (krozmě policie atd. rejpalové).

 

I když, 5 policistů MP hlídá mítink ODS od 14:00 do 17:00. V tomto čase kdyby hlídali přechody, to by balo bezpečno u škol. ještě že ty kampaně zrušila ČSSD to by je hlídali ještě víc .-D Laughing out loud

 

Magnet172

1.2 termín


Pokud vím, tak termín dokončení byl o měsíc posunut. Myslím, že na to rozsáhlou stavbu to není nic hrozného. Doufám ale, že bude firma donucena do konce měsíce odstranit všechny nedodělky (a co jich je) a také, že uklidí po sobě všechen nepořádek (prkna poházená v křoví apod.).

A ještě otázečka, kdy se začne opravovat náměstí jako takové, počítá se s tím ještě? To totiž měla být první etapa a tohle až druhá.

1.2.1 Pokud mě pamět neklame


tak ani jedno náměstí (horní i dolní) nebylo součástí revitalizace. Na tato náměstí se musí teprve hledat finační prostředky.

1.1 jj,starosta se nedostane


jj,starosta se nedostane na radnici


https://www.traditionrolex.com/7