Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Beton na křižovatce
Dne 10.05.  2010 ve  13:45  hodin  strážníci řešili situaci, kdy na křižovatce U Zelené lípy bylo vysypáno větší množství betonu.  Zjistili, že jde o beton patřící nedaleké firmě. Do doby, než se na   místo dostavili zaměstnanci výše uvedené firmy, aby provedli úklid, usměrňovala zde  hlídka dopravní režim. Strážníci také zjistili, že beton se na silnici dostal  z nákladního vozu značky Tatra – Mix. Ve 14:55  byl beton ze silnice odstraněn a provoz  na komunikaci  následně obnoven. Celá  záležitost bude postoupena k projednání na příslušný odbor. 

Nechápal, komu by mohla vadit krádež perníku
Dne 10.05. 2010 v 18:02 hodin strážníci řešili krádež v Penny marketu. Muž, který se dopustil krádeže, byl velmi arogantní – prý ho snad nebudou otravovat kvůli šesti korunám – odcizil totiž jeden jahodový perník, který si dal do kapsy a chtěl bez placení odejít.

Zkoušel kliku
Dne 10.05.2010 v 19:53 operátorka kamerového systému zaznamenala pohyb muže na křižovatce  ul.  Pražská, Jiráskova, Krombholcova a Fibichova. Před pohybem ve  vozovce se snažil otevřít vchodové  dveře do  jednoho obchodu. Hlídka MP  provedla kontrolu tohoto muže a domluvila mu.

Napadení popřela
Dne 11.05.2010 v 01:10 hodin oznámil muž, že  pod hřištěm  v ul. Pražská křičí žena.  
Strážníci byli na místě za tři minuty – zjistili, že jde o jim známou ženu ve společnosti muže ukrajinské národnosti, která již několikrát strážníkům popřela fyzické napadení od muže. I tentokrát sdělila, že se nic neděje.

Místo budíku troubení
Dne 11.05.2010 v 05:20 hodin oznámil muž, že  bydlí ve vysokém věžáku v Nemocniční ulici a v poslední době zde skoro každé ráno v době od  4:00 do  5:30 hodin  troubí dodávka  pod domem  a na někoho čeká. Hlídka MP na místě hovořila s řidičem vozu a vyřešila situaci domluvou.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice