Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

11letá dívka odcizila lesky na rty
Dne  14.5.2010 ve  14:30  hodin  strážníci řešili krádež v DM  drogerii. 11letá dívka zde odcizila dva lesky na rty za 198 korun. V průběhu celého jednání byla na  místě přítomna  matka nezletilé dívky. Věc dále projedná odbor sociálních věcí a zdravotnictví.

Utekl z diagnosťáku a kradl
Dne 14.05.2010  v 21:06  hodin oznámil muž,  že v chatové  oblasti Na  Hadíku právě hovoří  se sousedem, kterému někdo  rozbil okénko auta u spolujezdce. Pachatele zahlédl. Hlídka na místě zjistila, že poškozený pachatele zahlédl, jak utíká na Kelské Vinice. Dále  uvedl, že nad  jeho  chatou  zanechal horské  kolo, batoh,  několik piv,  mačetu a  sekyru.  Následnou  kontrolou  okolí  hlídka zaznamenala pohyb osoby  v prostoru  vedlejší chaty, kde by  se  dle  vyjádření poškozeného neměl nikdo nacházet. Zde našli 15letého mladíka, který utekl z Diagnostického ústavu z Prahy. Poškozený muž sdělil, že on mu rozbil okénko u auta. Hlídka  jmenovaného   požádala, aby  setrval na  místě  do  příjezdu  hlídky  PČR.  Ten  tak   dobrovolně učinil.  Mladík nejprve sděloval zmatené informace, nakonec se ale přiznal, že kolo odcizil v místě   trvalého pobytu  z kolárny a vloupal se  do chaty,  kde  odcizil  piva, mačetu a sekyru a rozbil okénko u vozidla pod chatou. Věc si převzala hlídka P ČR.

Ze vzteku rozkopal koš
14.5.2010 ve 22:47 hodin telefonicky oznámila žena,  že  v ulici Nemocniční se  nachází muž, který zde rozkopl odpadkový koš a křičí a ruší noční klid. Strážníci vyjeli na místo a muže odpovídajícího popisu našli v ulici Bezručova, kde několikrát  udeřil  do  lampy  veřejného  osvětlení. Muž byl  pod vlivem alkoholu či jiné  návykové   látky. K hlídce MP se choval velmi  arogantně  a agresivně a i přes  několikanásobnou  výzvu k prokázání totožnosti, toto odmítal.  Byl vyzván, aby strážníky následoval  na služebnu OO PČR ke zjištění   totožnosti.  I tato  žádost byla   mužem velmi  arogantně odmítnuta  a  hlídce  bylo vyhrožováno fyzickým útokem. Z tohoto důvodu byla  hlídka MP nucena předvést  na   služebnu  OO PČR za použití  hmatů a chvatů sebeobrany a následně i služebních pout. Na   služebně  OO PČR  bylo  zjištěno, že jde o 19letého mladíka z Mělnického Vtelna. I  na   služebně PČR  se muž choval velmi arogantně a obě  hlídky   slovně napadal. Muž sdělil, že koš rozkopal z  důvodu   svého vyznání  k hnutí  skinheads a  jelikož  byl  Rómy  napaden  jeho kamarád, svůj vztek s vybil na odpadkovém koši. Dále uvedl, že až bude   propuštěn  ze služebny  PČR zapálí a   zničí další koše a  kontejnery.  

Zloděj vrátil část lupu 
Dne 16.05.2010 ve 14:13 strážníci řešili případ krádeže kabelky –žena sdělila, že kabelku jí ukradl mladý muž ze zadního sedadla auta. Ten byl před krádeží nakupovat v prodejně Penny market a stál za ní u  pokladny. Sdělila jeho popis i to, že ho pronásledovala svým vozem do ul. Jiřího z Poděbrad, kde ho dostihla a   požádala ho  o vrácení  kabelky a peněz. Ten uvedl, že kabelku má  v keři  ve slepé  části ul. Kamenická a vytáhl z odcizené peněženky  cca   900 Kč a tyto ženě vrátil. Poté žena kabelku  nalezla na místě, jak pachatel uvedl. V kabelce chyběla peněženka s  občanským   průkazem,  řidičským průkazem a finanční hotovostí ve výši 2 200 Kč.  Pachatel   utekl ul.  Kamenická, kde  se ženě ztratil. Hlídka MP posadila poškozenou do služebního vozidla  a   prováděla kontrolu  okolí, zaměřenou na ztotožnění  pachatele  - s negativním výsledkem. Žena odjela krádež oznámit na P ČR.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Ze vzteku rozkopal kos.14.5


Tak vazena pani nebo pane..nevim kdo takovej kec mohl nekdo napsat.neco na tom pravdy bylo,ale ten zbytek ste si tam dokreslili aby ste meli co napsat...to ze me policiste napadli svazali me dvojema poutama to vam asi taky nikdo nerek.nemel ktomu zadnej duvod byl to policista z odznakem 315322 on me bezduvodne napadl a kopal me na zemi..a kdyz sem mu rek jake ktomu ma duvody tak neodpovedel tak se zacal byt agresivni..a taky sem mu rek at si sunda tu policejni uniformu a de semnou ven..jako chlap z chlapem a ne aby vyuzival toho ze je policista a napadal me.videlo to i nekolik policistu co tam bylo snim..ale ty to nepotvrdi...protoze tam maj napsano pomahat a chranit,spis bych rek.nahanet a kasirovat. to uz nikdo nevidi co delaj oni.my sme ty spatny.tak vas poprosim priste tady nepiste takovi keci kdyz ani nevite jak to bylo.priste na vas podam trestni oznameni. z pozdravem 19leti mladik z melnickeho vtelna..

1.2 tak ho podej


Když jsi takovej borec, že se nebojíš odpadkového koše, tak to oznámení podej. Asi si musel pobrat hodně inteligence, když se tady k tomu ještě přiznáš. Za totáče bys dostal naloženo a skončil někde v poli bez bot. Tak buď rád, že to takhle dopadlo, kdyby se na tobě chtěli vozit, tak jsi měl "útok na veřejného činitele".

A malý dodatek. Skini byli i za nás, většinou to byli fakt inteligenti nebo chudáci, kteří doma ani nehlesli. Zkrátka lehce ovladatelné stádo v... . Znal jsem jich pár osobně, naštěstí to všechny s věkem přešlo, druhé polovičky jim dodali zbytek inteligence Smiling.

1.1 Koš na hlavu.


Když tak příště radši kopej do košů a lamp u vás ve Vtelně, tam budeš za většího borce. Jistě bez asistence policie... A kdo to psal tam máš uvedeno, ale to asi někdo jako ty, prudce inteligentní, zlehka přehlédne, že Smiling