Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Dopravní policie Mělník

je fakt otřesná. Zná jen jedno - vybírat pokuty. Když je dopravní problém, tak je nikde nevidíte,že by si stoupli na křižovatku a uvolnili provoz - to je ani nenapadne. Jen si vozí zadky v autech nebo si na rovný úsek téměř bez zástavby dají radar a měří. Že je o půl km dál škola je ani trochu nezajímá, hlavně, že vyberou. Když se propadnul most v Liběchově, tak objížďku vyznačlili po čtyřech dnech a ještě dali zákaz vjezdu nesmyslně už na kruhák, čímž uzavřeli jedinou přístupovou cestu na celnici a do ČSAD. A zase hned vybírali. Dnes je na železničním nadjezdu v Mělníku značka upozorňující na uzavřenou silnici I/9 v Byšicích, jenže to je silnice I/16. A dalo by se pokračovat... Ptám se, bude Dopravní policie Mělník pomáhat a chranit nebo jen vybírat a buzerovat?

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Dělají si z nás legraci?


Tak toto snad už přesvědčí každého o aroganci kompetentních orgánů a dopr.policie Mělník : http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/soferi-z-vysoke-libne-se-boji-jet-domu20100604.html

3.2 Tohle už je moc!!!


Tak to nechápu, v článku mluvčí policie Tichý popírá dohodu a starostka Rašáková a mluvčí ŘSD Ledvinová toto zase pozvrzují??? A dále policejní inspektorát tuto dohodu zase potvrzuje, tak buď blbě čtu nebo je to tu KOCOURKOV Smiling)))))

btw: to by znamenalo, že pro někoho dopravní značky platí a pro jiného ne?? kde to jsme, nebyly by opravdu lepší ty dodatkové tabulky a bylo by jasno!!!

3.1 Fajn, policajti možná v


Fajn, policajti možná v budoucnu nebudou pokutovat. Ale co návštěva, lidé v pronajatých domech, lidí co tam pracují nebo podnikají?

 

Co kdyby policajti postavili nějaký dva trotlíky kteří by hlídali kamiony co jezděj po té objíždce? každou hodinu jich tam projedou desítky, autobusy jezdí s lidma do škarpy, návěsy mají na chodníkách a o chodcích v obcích kde nejsou ani chodníky ani nemluvím Sad

 

 

Magnet172

2 značení objížděk


Značení objížděk určitě není záležitostí dopravní policie, ale majitele komunikace, v tomhle případě nejspíš KÚ ve spolupráci s dopravní komisí města a Dopravním značením s.r.o. Takže problém bude asi někde jinde...

2.1 Dopravní komise města


Dopravní komise města nemá se značením objížděk nic společného. Vzletně řečeno - dopravní komise města by měla pomáhat tvořit koncepci dopravy ve městě. Měla, ale je pouze poradním orgánem RM a tak její význam je spíše symbolický.

1 Je pravda, že by alespoň


Je pravda, že by alespoň mohli při těch pátečních odpoledních Tesco - Kauflandích kolonách občas řídit provoz, jako je to všude na světě, včetně rozvojových států. Nechápu, proč jsem se v autoškole musel učit povely příslušníka při řízení křižovatky. No asi už to chlapce neučej, dnes se učí psát na počítači. Nehledě na to, že to mají ke Kauflandu 100 metrů pěšky. No měli by zatlačit naši zatupitelé z dopravní komise, možná by se k tomu zde mohli vyjádřit.

1.2 Odpověď předsedy dopravní komise.


Každý orgán má jasně vymezené kompetence. Ani nejvyšší orgán města - zastupitelstvo - nemůže jakýmkoli způsobem úkolovat dopravní policii. Ta spadá pod Ministerstvo vnitra. Dopravní komise může dávat podněty, vyslovovat přání, ale to je tak všechno. Protože zástupce dopravního inspektorátu chodí na jednání DK, mohu Vám slíbit, že Váš podnět mu budu prezentovat. To je ale vše, co mohu udělat.

Jen malá poznámka: určitě se vylepší situace u Kauflandu, kde se bude stavět okružní křižovatka 

1.2.2 ještě jeden dotaz


Bude komise řešit špatné dopravní značení? Myslím tím podnět k úpravě značení kruhového objezdu, kde má být Praha značena ZELENĚ s červeným číslem 8 a upravit značení v Legionářů.

1.2.2.1 Na tomto příkladu


Na tomto příkladu vidíte jak malé možnosti má dopravní komise. Myslím, že na základě právě Vašeho podnětu (už jste tady o tom psal) dopravní komise již vznesla návrhy na úpravu dopravního značení. Podnět na vyznačení příjezdu k dálnici byl podán na krajský úřad a byla přislíbena realizace. Ulici Legionářů DK urgovala již dvakrát - zatím nic. Zkusím to potřetí.

1.2.2.1.1 Děkuji


Tak alespoň vidíme, kdo něco dělá. Děkuji.

1.2.1 odpověď


Děkujeme za odpověď. Jistě může dopravní komise - zastupitestvo - podat stížnost na (ne)činnost dopravní policie. Určitě to bude mít větší váhu než nějakej Franta. Na něm se potom policie bude "vozit". Když byla uzavřena Cukrovarská, tak u cukrovaru vznikaly obrovské kolony vozidel. Ale policie raději odjela měřit do Kel. Tak to na mělnicku zkrátka chodí. Vždyť oni ty povely snad ani neumí.

1.1 nepracují


Dopravní policie na dopravu kašle. Je to jen výběrčí peněz. Přečtěte si v MD, jak mluvčí říká, že nemohou být v Byšicích celý den. Proč ne? V zahraničí je běžné, že policista pracuje celý den. U nás ne? Tolik dopravních problémů na starost nemají, jen jednu uzavřenou silnici. Jenže problém je už v tom, že v zahraničí se snaží řidiče maximálně informovat včetně toho, že si policista stoupne k uzávěře a poradí s objížďkou. U nás si stoupne 100m za značku a rozdává pokuty. A o chování nemluvě. Před lety jsem byl svědkem velmi arogantního chování jedné mělnické policistky při vyšetřování dopravní nehody, kdy si během služby vyřizovala soukromý hovor a ječela na účastníky nehody, že si jí dovolili zavolat, že jí už bude končit služba.