Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Volby do Parlamentu ČR

Tento týden půjdeme volit do Parlamentu ČR. Prosím, jděte volit! Je to důležité, každý hlas má svou sílu. Nebudu říkat volte ty a ty, jen prosím: jděte volit. Vyměňte politiky. Prosím. Je to jednoduché, dávejte preferenční hlasy těm, kterým věříte. Děkuji.

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 A jsou tu zase volby.


Viděli jste to ?

Jak prý vybírat kandidáta na post prezidenta. Více zde... http://soutok.blogspot.cz/2013/01/koho-mate-zvolit-pomoci-vam-ma-volebni.html

3 Volby


Také souhlasím bežte volit .. ale nevolte ty dmntní velký strany ods, čssd, ksčm,... volíte je a pak na ně nadáváte .. co pro změnu zvolit jednou nějakou stranu co nikdo nezná dat šanci novejm lidem .. a ne těm zlatokopum co jsou nahoře a co daj do kampaně 100 000 000,- a nehne jim ani brvou...

3.1 všechny nový jsou


všechny nový jsou vlastně starý a nebo úplně bez šance na úspěch - tady se jen rozhodnout jestli to bude čehý a nebo hot

3.1.1 No jistě.


Buď budeš volit husity, což jsou červené vlajky, a tam patří Zemanovci z Moravy, ČSSD a KSČM,- nebo modrou krev křižáky, kde jich dole u Vltavy pod různými vlajkami stojí v brnění davy Smiling. A dokonce i nevyzpytatelní zelení páni v lehčím brnění :-).

3.1.1.1 Jako v bitvě u Lipan


... si musel připadat tábor husitů, když se včas nezbavil svého všemi neoblíbeného vojevůdce Paroubka, který se rád chvástal úspěšnějšími procenty za jeho vlády a místo konkretních řešení nabízel skoro vše zdarma.

Politologové se dohadovali, kam že se rozprchla  jeho družina s cepy Smiling? Myslím, že značnou část z nich oslovil jistý sympatický vůdce z hradu Orlíka ( zámky ještě nebyly),který do své družiny soustředil  část znechucených bojovníků z obou táborů Smiling, a pak ten pražan, co se nedívá do kamery. Nejzajímavější snad je, že se pán z Orlíka vůbec netajil tím, že mu o lidi nejde, ale o situaci, která ho štve, všichni jsou spřízněni s císařem Zikmundem a další osud království středu Evropy je zajímavou tajenkou pro všechny Smiling.

3.1.1.1.1 Hodný tvého jména


Tento komentář je hodný tvého jména Smiling. Dávám palec nahoru.

3.1.1.1.1.1 Poděkování.


Tak, sluší se poděkovat Smiling. Hezký zbytek neděle přeju ! A přejme si, ať co nejméně remcáme Smiling .

Včera jsem zahlédl kus takového dokumentu z Mnichova. Člověče, tam si prý nekoupíš v neděli ani pohled, protože tam jsou  i ty velké obchoďáky zavřené a žijou jen snad restaurace, kavárny a cukrárny. Umíš si představit, že by se nám tady na Mělníku o víkendu zavřely supermarkety ? Já už snad ani ne. Jo, svět je zajímavý Smiling.

2 Kdo nejde k volbám...


... jako by volil KSČM. Jejich příznivci jdou totiž volit všichni!

2.1 tak jsem konečně rozhodnutý


Včerejší hlasování v parlamentu mě definitivně přesvědčilo, pro koho budu hlasovat. A musím říct, že jakožto pravicový volič ODS volit nebudu. A důvod? Přímá volba prezidenta a zdůvodnění, proč pro ni ODS nehlasovala. Prý to bylo moc rychlé. Děkuji. Odejděte!

1 Souhlasím s výzvou -


Souhlasím s výzvou - jděte volit. Jinak se Váš hlas rozpočte podle výsledku a Vy v důsledku volíte určitým procentem všechny strany, které se dostaly do parlamentu. Pro mě je nepřijatelné abych z 35ti či 13ti procent volil  toho, koho nechci. Snad se nemýlím ve svém názoru. Pokud ano, určitě mě někdo opraví.