Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Informace z majetkoprávního oddělení

Jak dál s městskými pozemky na Barabě?
Mělničtí zastupitelé schválili na svém posledním zasedání před prázdninami záměr prodeje části pozemku v lokalitě „ Baraba“. Město zde vlastní 42ha pozemků, které koupilo v dražbě v roce 1999 se záměrem vybudovat zde rekreační oblast pro obyvatele Mělníka. Vznikla studie, která vznik odpočinkového prostoru řešila, ale prozatím k realizaci nedošlo. V současné době se na zastupitele obrátil Český rybářský svaz, který by měl zájem o 6ha pozemků z celkové výměry. Původně chtěli pozemek směnit, ale jimi navržená směna byla neadekvátní, proto na červnové zastupitelstvo přišli s nabídkou, že požadovaných 6ha od města koupí. Zastupitelé zadali úkol, aby jim byl na dalším zasedání 5.9.2006 předložen rozbor situace a využitelnost oblasti pro příměstskou rekreaci a zároveň odsouhlasili záměr prodeje 6ha z celého pozemku. Tzn., že na zářiovém zasedání zastupitelů musí být předloženy podmínky, za jakých by bylo možné pozemek prodat.

Na Mělníku vznikne rodinné nákupní centrum
V areálu bývalého OSP ( na kruhové křižovatce u TESCA) vznikne „ Family centrum“ – rodinné nákupní centrum. Budovu, která je určena k demolici, včetně pozemků koupila firma MAGNUM.CZ, která by chtěla stavbu centra dokončit do konce tohoto roku.

V září budou zastupitelé rozhodovat o tom, kdo se stane majitelem budovy HOLD v centru města
Radní města Mělníka na svém zasedání rozhodli o doporučení, které dají zastupitelům ohledně pořadí zájemců o prodej budovy HOLD na náměstí Karla IV. Všichni tři zájemci, kteří mají o koupi zájem, splnili stanovené podmínky. Ve dvou případech chtějí stávající budovu ponechat, rekonstruovat a posléze komerčně využít. V jednom případě zájemce navrhl zbourání celého objektu a postavení obytných domů. Na svém zářiovém zasedání by měli zastupitelé rozhodnout, komu budovu HOLDu prodají.Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 jakoby


jakoby tu bylo málo nákupních center... (povzdech obchodníka z centra Mělníka) - kdyby raději přemýšleli o startovacích bytech (třeba)

Obrázek uživatele ingrid

1.1 celodeňák


Pravda,želvo....ale....tento víkend jsem při cestě vlakem na sjíždění Orlice vyslechla v kupéčku zajímavý rozhovor spočívající v tom,že chlapeček ( cc6 nebo 7 let starý ) přenmlouval rodiče,jestli půjdou v neděli na CELODEŇÁK do TESCA!!!§§!!My se nestačili divit,proč ho proboha živýho nevezmou třeba do lesa...na houby....k vodě....na výlet.... Jo,jo....lidé jsou různí....

Obrázek uživatele cacenka.d

1.1.1 to je sileny


ja to taky nechapu v jeho veku jsem se tesila ja nevim nekam pod sirak nebo pod stan, ale do tesca? no tak to asi fakt ne, mozna je to tim, ze tenkrat to nebylo. ani dneska by sem po tom netouzila.