Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Školní jídelny v Mělníku

Město Mělník zřizuje pro žáky mělnických základních škol dvě velkokapacitní školní jídelny. Školní jídelnu ve Fügnerově ulici s kapacitou 1 tisíc jídel denně a Školní jídelnu v ulici Pražská s kapacitou 1 270 jídel denně.

Zastupitelé Města schválili od 1. srpna 2010 sloučit tyto dvě jídelny v jeden právní subjekt. Hlavním důvodem je efektivnější hospodaření, jelikož povolené kapacity nejsou zdaleka vytíženy, a to vzhledem ke klesajícímu počtu žáků v základních školách.

Co se týká provozu, po sloučení jídelen nezaznamenají rodiče ani strávníci žádné změny. Jídelna bude mít oficiální označení Školní jídelna Mělník, příspěvková organizace, a ředitelství bude sídlit v ulici Pražská 2817.

Školní jídelna ve Fügnerově ulici se stane jejím odloučeným pracovištěm. Další její odloučené pracoviště již funguje řadu let v Základní škole v ulici Panešova na Pšovce, kde je provozována ale pouze výdejna. Jídlo se zde nevaří, dováží se sem ze Školní jídelny Pražská.

Také přihlašování obědů bude probíhat stejným způsobem jako v minulých letech.

Rodiče žáků, kteří navštěvují Základní školu v ulici Jaroslava Seiferta, Základní školu Jungmannovy sady a Základní školu praktickou a speciální, mohli své děti přihlašovat ke stravování pro školní rok 2010/2011 na odloučeném pracovišti Fügnerova 3524 již v měsíci červnu a ještě také od 23.8.2010 do 3.9.2010 od 8:00 do 12:30 hodin. Pro přihlášení strávníka je nutná osobní návštěva jídelny. Veškeré informace o provozu jídelny získáte na webových stránkách http://jidelna.fugnerova.sweb.cz/ nebo v kanceláři na telefonním čísle 315 622 613.

Rodiče žáků Základní školy Jindřicha Matiegky, Základní školy Mělník-Pšovka a Základní školy praktické a speciální z odloučeného pracoviště v ulici Cukrovarská mohou své děti přihlašovat ke stravování pro školní rok 2010/2011 v sídle Školní jídelny v ulici Pražská 2817 ještě také během září v době od 7:30 do 14:00 hodin.

Školní jídelna v ulici Pražská nabízí také vaření obědů pro veřejnost. Strávníci si stejně jako žáci mohou vybrat ze dvou nabízených jídel, které se skládají z polévky, hlavního jídla, nápoje a příležitostně dezertu či ovoce. Za oběd zaplatí 58 Kč a mohou jej zkonzumovat na místě, nebo si jej odnést s sebou.

(bližší informace na tel. č. 315 623 046, [email protected] nebo http://www.skolnijidelna.cz/ )

Přihlášky ke stravování budou přijímány pouze v těchto dvou školních jídelnách, nikoli v základních školách.Město - z radnice