Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Návrat Mělníka do fotbalového kraje - časem i výš......?

Fotbalisté FC Mělník jsou od víkendu novými okresními přeborníky. Zda si v příští sezoně zahrají krajskou, a nebo opět pouze okresní soutěž, ale vedení klubu ještě zvažovalo. Nakonec se rozhodlo I. B třídu hrát a naopak posilovat společně i s vytvořením B týmu.Na Podolí již podali přihlášku do krajské I. B třídy. Že do ní nakonec zasáhnou, rozhodlo až pondělní jednání klubového vedení. Podle trenéra záleželo především na finančním zajištění. „Osobně jsem rád, že se B-třída bude hrát, protože by bylo špatné ten proces zastavit. Hráčů máme poměrně dost´´.Tolik Ing Željko Filipovič,trenér A týmu mužů.

Soupeřem FC Mělník ( tedy bývalého týmu EMĚ Mělník) bude tedy z našeho okresu Vysoká,Řepín,Lužec,Velvary,Záryby a Tišice. Sestupujícím nejspíš budou Veltrusy.

Také dorostenci FC Mělník již jednu sezónu okusili krajský fotbal,v 1.A třídě a vůbec si nevedou špatně,v současnosti jsou na 5.místě. I zde máme možnost vidět fotbalovou budoucnost Mělníka,to samozřejmě platí pro všechny ostatní od předpřípravky přes dívčí/ženská mužstva a žáky.

Samozřejmě je zde i několik otazníků do budoucna :

- společně s trasou průtahu/obchvatu se má změnit poloha současného travnatého hřiště na Podolí

- možnost hrát mistrovská utkání na Polabí( co na to p.Moták a Botafogo ?)

- vybudování zázemí na Podolí ( přístup na hřiště s ohraničeným prostorem pro průchod hráčů a rozhodčích, dovybavení šaten a ostatních prostor, vybudování klubovny/restaurace,tribuna pro diváky atd.)

- samozřejmě na to jsou potřeba finance / to je výzva hlavně pro město a další např.firmy a osoby na Mělníku a okolí v otázce sponzoringu a příspěvků/

Otázek by bylo samozřejmě hodně,pokud by měl někdo zájem dozvědět se více nebo nějak přispět pro mělnický fotbal /radou,prací v oddíle nebo jiným způsobem/,tak máte možnost napsat na : [email protected] nebo [email protected]

Samozřejmě všichni jste zváni na fotbal do areálu na Podolí,kdy se hraje tuto sobotu 12.6.2010 poslední mistrovské utkání AOP s PTZ Nelahozeves. Přijďte se pobavit nejen o fotbale.

Ještě jednou obrovská gratulace FC Mělník k postupu do 1.B třídy krajské soutěže ve fotbale.

Všichni si to opravdu zaslouží - hráči,trenéři,diváci a i Vy,kteří třeba jen napíšete.

 

P.S.: Někde jsem zaslechl,že Petr Kalkant má již asi 7 spoluhráčů do B týmu ??!?Sport