Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informujeSedmiletí kluci volali na tísňové linky

Dne 8.6.2010  od 18:40  hodin bylo  opakovaně  voláno na tísňovou linku 156. Zprvu se  na lince nikdo  neozýval, při  čtvrtém  volání  se ozvalo dětským  hlasem: „ Já jsem prezident“.  Jelikož operátorka  MP pojala  podezření, že se jedná  o volání z  tel. automatu, bylo následně s pomocí kamerového systému zjištěno, že v ul. Veslařská stojí v telefonní budce dvě děti, které neustále  vytáčejí   nějaká čísla.  Strážníci vyrazili na místo a děti, jak strážníky viděly, utekly. Oba sedmileté kluky strážníci zadrželi. Děti shodně  doznaly, že volaly jak na MP, tak i na  PČR.  Hlídka  výše  jmenovaným   vysvětlila,  že tísňové linky jsou určeny  lidem, kteří  potřebují radu či pomoc  a v  případě potřeby mohou zavolat  i   ony. Děti řekly, že je to moc mrzí a přislíbily,  že už nebudou zbytečně volat. Následně  hlídka předala  nezletilé děti rodičům a zkontaktovala také sociální pracovnici.

V myčce by to bylo levnější

Dne 4.6.2010 ve 13:01 hodin strážníci řešili muže, který si u potoka Pšovka za supermarketem TESCO myl osobní vozidlo. Muž z Ústí nad Labem za svůj přestupek zaplatil 1 000 korun pokuty.

Opilý muž řídil motorku bez přílby

Dne  6.6. 2010 v 21:20  hodin hlídka  MP spatřila v ul.  Řipská muže  na malém motocyklu značky Babeta. Muž jel bez přílby  a přejel  chodník, proto  byl zastaven. Muž neměl od motocyklu žádné doklady a jak bylo dále zjištěno, byl pod vlivem alkoholu – dechová zkouška prokázala  hodnotu 1,07 promile. Věc si převzala hlídka P ČR.

Opilá jela v protisměru

Dne 6.6. 2010 v 0:48 hodin hlídka MP spatřila vozidlo Škoda felicie, které jelo v protisměru  v ul. Panešova a  následně odbočilo do  ul. Sokolská. Strážníci vozidlo zastavili a zjistili, že řidička nemá žádný doklad totožnosti a je pod vlivem alkoholu - dechová zkouška prokázala  hodnotu 1,19  promile. Věc si převzala P ČR.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice