https://www.traditionrolex.com/7

 černý retrievr | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

černý retrievr

Prodám černého labradorského retrievra-věk 3,5 r. za 500,-Kč mobil: 604301621

Prodám předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Pro upřesnění-pejska


Pro upřesnění-pejska jsme zachránili před utracením, ale ze zdravotních důvodů si ho nemůžeme nechat. A Markéta měla 100 % pravdu-nabídli jsme ho za symbolických 500,-aby si ho nevzali lidi, kteří by ho "sežraly". 

2.1 Sorry jen jsem řek co ěm


Sorry jen jsem řek co ěm napadlo. Zkuste http://www.vetklinikamelnik.cz/ jsou to moc hodní lidé co mají v ordinaci inzeráty na pejski a určitě i poraděj kdo z majitelů by ho chtěl. Mě když zemřel první pejsek tak hned věděli o lidech co mají pejsky a nemohou je dále mít.

 

Magnet172

1 No chudák


No chudák pes,škoda že už mám jiné dva hafany

1.1 To ti de nutně o to


To ti de nutně o to pětikilo? Proč ho prostě nedáš někomu slušnému když už ho nemůžeš mít? Ve výsledku útulek na Mělníku taky funguje. Já už si tam dva pejsky vzal.

 

Magnet172

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1.1 možná


možná chce mít jistotu, že si ho bere někdo, kdo ho chce jako kamaráda, a ne někdo, kdo ho zabije a sní. (omlouvám se slabším náturám, ale taky se to stává)

1.1.1.1 A myslíš že to


A myslíš že to pětikilo dá tu jistotu? Spíše bych pejska vyfotil napsal důvod proč ho nemohu dále mít, přidal několik informací o něm a dal to do veterin na nástěnky. Tam si to přečtě jen ten kdo pejsky má rád a když s ezeptá doktorů tak ty mu určitě i doporučí páničky kteří by si ho někam na zahrádku vzali a dali mu nový domov.

 

Škoda je proč se někdo pejska zbavuje. Ono kdyby to bylo tak těžké jako zbavit se dítěte tak by ty pejsci domov měli a páníčková by snima museli počítat i v té nejtěžší situaci.

Omlouvám se je to jen můj názor, člověka co pejsky miluje a bere si je z útulku aby jim udělal lepší domov než zatím měli. Sorry....

 

Magnet172

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1.1.1.1 já jsem ta poslední


tak já jsem ta poslední, která by ti to nevěřila, sami máme doma černou kokršpanělí dámu v letech.

někdy je ovšem prodej/darování pejska i v zájmu toho zvířete, když třeba páníček zemře a k pozůstalým se pejsek nevejde (třeba "jen" proto, že by se nesnesl s jejich mazlíčky, i to se stává). takže bych takto neodsuzovala. a je lepší najít psovi rovnou nového pána, než ho cpát do útulku, ne?

fotka by ovšem velmi pomohla.

1.1.1.1.1.1 No v tomhle se asi


No v tomhle se asi neshodnem. Popřejme pejskovi hodně štěstí v novém domově a nám hezký večer s mazlíčky které máme. 

 

Magnet172


https://www.traditionrolex.com/7