Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Násilník skončil ve vazební vězniciV době od roku 2008 do současnosti docházelo opakovaně k psychickému a fyzickému napadání padesátileté ženy z Mělnicka, ze strany jejího o tři roky mladšího manžela v místě jejich trvalého pobytu v našem regionu.

Útoky se neustále stupňovaly a vše vyvrcholilo 19. června letošního roku , ve večerních hodinách, kdy muž nejprve slovně a pak i fyzicky napadl ženu v místě bydliště. Přitom žena utrpěla drobné poranění, které si nevyžádalo lékařské ošetření. Agresor napadené přitom ještě vyhrožoval usmrcením, což u ženy vzbudilo důvodnou obavu o vlastní život. S tímto případem se žena již svěřila policistům a násilník byl následujícího dne v časných ranních hodinách zadržen, z místa trvalého bydliště opatřením policejního orgánu vykázán a poté umístěn do policejní cely.

Dne 20. června 2010 bylo policejním komisařem zahájeno trestní stíhání muže pro trestné činy týrání osoby žijící ve společném obydlí a nebezpečné vyhrožování, za která je možno uložit trest odnětí svobody až na osm let. Násilník putoval dne 22. června na základě rozhodnutí soudu do vazební věznice.Zpravodajství