https://www.traditionrolex.com/7

 Nový způsob přípravy pizzy v Mexu | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nový způsob přípravy pizzy v Mexu

Včera jsme zašli na pizzu do Mexu a dělají tam pizzu po novém způsobu. Nejdříve upečou základ, nakrájí a pak si vzpomenou co tam ještě mělo být a hodí to na to, ale už to nepečou. Tak že máte upečenou pizzu a na tom syrovou uzeninu. Když jsem se ozval, tak prej se to tak dělá všude. A jako odměnu, že jsem remcal, mi donesli kalný pivo. No zaplatil jsem a táhnul dál...

Negativní zkušenosti předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

95 Podotýkám jen, ze nadpisek


Podotýkám jen, ze nadpisek me nalákat k otevření diskuze a na mne působí spíše jako pozitivni reklama-ze se na Mex.acke pizze něco změnilo.. Potvrdili jste mi teda ze ne, díky ale možna tem co čtou jen titulky to přijde spíše lákavé..

94 Prosím o radu


Pročítal jsem místní diskuze ale nějak se ztrácím v tolika příspěvcích....mohli by jste mi prosím poradit kam na Mělníku + okolí zajít na rodinnou večeři (3 dospělí + 2 děti) v sobotu navečer...?Rozhodující je dobré jídlo,příjemná obsluha a útulné prostředí.

94.5 nám pokaždé dobře


nám pokaždé dobře chutná ve vinném dvoře a u císaře,kde jsou pěkné velké porce za rozumnou cenu a i na děti tam jsou připravení,v šatlavě jsme zažili velké zklamání,to samé u beníšků-tam nás odradila cena i velikost porce,jinak kuchyň mají dobrou,neříkám,že ne,ale průměrný mužský se tam dle mé zkušenosti prostě nenají,to jsem sama zažila,že se mi pak chlap ještě docpal doma nebo si koupil něco cestou k kebabu

94.4 Camp


Camp

94.3 já jsem spokojená s


já jsem spokojená s obsluhou i jídlem v restauraci u hotelu Olympionik /u autobusového nádraží/, ale kouří se tam a v sobotu tam možná bude i dost lidí, je možné si místa rezervovat

 

94.2 Na


Na Stepane www.nastepane.cz/ nebo Penzion Kokorin www.penzionkokorin.cz/

94.1 Doporučení


Dobrý den, ze své vlastní (několikeré) zkušenosti mohu doporučit hospodu U báby Šubrový v Kokořínském dole. Je to sice dál, ale nikdy mě to nezklamalo. A to nejsem její provozovatel ani majitel! Smiling Několikrát jsme se s manželkou pokoušeli na Mělníku nějakou restauraci vzít na milost, ale nepovedlo se. Jednou to byla obsluha, podruhé jídlo. Dokonce i nabídka vína (ve vinárně) nebyl žádný řev.

Snad Vám moje rada bude k něčemu.

Přeji hezký den.

A všem zapšklým kritizátorům taky! Ať mají na co remcat...  Smiling

 

94.1.1 Díky


Chtěl bych poděkovat všem za reakci a doporučení.Snad si dobře vybereme a večer se vydaří.Ještě jednou děkuji a přeji hezký víkend. 

93 No, tak abych nebyl


No, tak abych nebyl pozadu, tak si taky něco přihodím..

za 1) pokud si dáte pizzu prosciuto crudo, tak se NESMÍTE DIVIT, ŽE ŠUNKA JE SYROVÁ - což ale není- jen je sušená, a ta se opravdu NIKDE nepeče. ani když si dáte carpacio!! jasné, vinný dvůr no. 1, ale ani tam vám prosciuto NEUPEČOU!!

za 2) Mělnické restaurace jsou bída všeobecně, ale tak jako tak se lidem nikdo nikdy nezavděčí.. vždy je to věc názoru.

za 3) to nemáte nikdo nic jihého na práci než se tu zaobírat takovejma ....(I) (I) (I)?

92 VINNY DVUR je nej a kdo


VINNY DVUR je nej a kdo pomlouvá tak at se jde vy..... a že pečou v elektrický troubě a že tam vaří prasata??? jj asi ta česká závist že jim to šlape co:-) že tam mají pořád narváno myslím mluví za vše! Jo a jinak je z Mexu nevyhodili, tak to bylo úplně jinak ..................

Obrázek uživatele TTBOY

91 MEX vs. Vinný Dvůr


Jestli se mám přidat k debatě k restauracím na Mělníku, tak z vlastní zkušenosti mohu doporučit Vinný Dvůr a Rytíře, obsluha a jídlo na 1* V Mexu jsem si dal pizzu a nechal jsem jí odnést!!! Takový humus co přinesla ta ukrajinka která nerozumí co vlastně chcete jsem dlouho nikde neviděl!!!!

91.1 MEX vs. Vinný Dvůr


Nedá mi to nepřipojit se k pochvale Vinného dvora, s trochou obav jsme hledali a posléze zvolili tuto restauraci pro rodinný nedělní oběd - 11 lidí, 10 různých pokrmů.Překvapivě rychlé zhotovení jídel napříč jídelníčkem, vše teplé, velmi slušné porce, opravdu dobré.Ceny nijak dramatické, byli jsme  mile překvapeni a spokojeni.Pozitivní zkušenost jsem zopakovala po týdnu už jen s kamarádkou při podvečerním posezení a objednání řeckého a italského salátu - opět výborné, čerstvá zelenina, pohoda.Ale také mohu pochválit restauraci U Rytířů, i když nechodíme často.Do Mexu jsme úplně přestali jezdit, poslední zkušenost dnes již staršího data velmi nepříjemná, hlavně z dlouhého čekání a obsluhy.Apropos - nechystáte tady nějaký "řebříček" mělnických podniků?Kde by mohli uživatelé třeba přidělovat "hvězdičky"?Mohlo by to být zajímavé...

91.1.3 Mám dlouholeté velmi


Mám dlouholeté velmi dobré zkušenosti a hlavně zážitky s restaurací u SV.VÁCLAVA. Příjemný a ochotný personál, chutná kvalitní jídla, originální prostředí, výborná vína, ochutnávky na spoustu ne běžných alkoholických nápojů, posezení absolutně bez problémů. Vždy parádní relax. Jediný problém je ten, že se nám nikdy nechce domů. Ale ani to personál neřeší nepříjemně.

Ondra

91.1.2 na facebooku je jedna


na facebooku je jedna taková skupinka

http://www.facebook.com/group.php?gid=382991058183&ref=ts

Obrázek uživatele Kajik

91.1.1 RE: MEX vs. Vinný Dvůr


Mě to také nedá a musím velmi zásadně nesouhlasit! To, že je Mex naprostá šílenost, to je jasné, jíst tam, to je opravdu jen pro otrlé. Ale nechápu tu chválu, kterou tady (nejen Vy) pějete na na Vinný dvůr. Neříkám, že je to nepoživatelné, sám tam občas s kamarády zajdu, ale na rovinu: Už jste někdy ochutnali pravou italskou pizzu? To je přece úplně o něčem jiném! Ne uplácat těsto a naházet tam "co dům dá", hlavně že je toho hodně, aby host nefrflal, že je to chudé. To samé s těstovinami. Kolik je asi tak italských "pasta" jídel, které plavou ve smetaně? Obsluhu raději řešit nebudu, protože když si objednám bruschettu a pak gnocchi, správně to vyslovím, načež číšník mě opraví "myslíte bruščetu?" nebo "takže ty gnoči...", tak to mě přejde chuť. Nejsem vševěd, nejsem znalec jazyků, ale proboha, když někdo pracuje v restauraci, která dělá italská jídla, ať se alespoň naučí to správně přečíst!

A takhle bych mohl pokračovat i dalšími věcmi, a také s vínem, ale to by můj příspěvek zabral půl obrazovky.

Pokud můžu já nějakou restauraci v Mělníku a okolí doporučit, pak jednoznačně Na Štěpáně a U Beníšků.

---Doufej v nejlepší, získej ještě lepší!---

91.1.1.3 Roubenka1791 v Truskavne


Ja musim bohuzel napsat, ze i Na Stepane a U Benisku, jsem zazila drobna zklamani, co se kvality jidla tyce. Na Stepane dokonce i neprijemnost s personalem. Kdysi davno nam chutnalo i Na Hradbach, ale pred dvema lety jsem tam dostala dohrivane testoviny z mikrovlnky a to nas vyhnalo i od tam. Nakonec jediny podnik, kde mam 95% jistotu, ze se dobre najim a nezkazi mi naladu je Roubenka v Truskavne. Je to sice z ruky, ale kdyz se spoji s vikendovou poobedni prochazkou, tak to stoji rozhodne za to.

91.1.1.3.1 Díky za tip


na Roubenku, určitě to zkusím. Já osobně to mám rád v kempu, má to tam svoji stálou kvalitu a navíc se tam nekouří. A na zákusek jedině do Zámecký cukrárny. Byl jsem před týdnem v Praze ve vyhlášené cukrárně Saint Tropez a tam mě vůbec nechutnalo.

91.1.1.2 pro Kajik


Zdravím, nejsem si jist, že bych někde četl, že by se Vinný dvůr pyšnil svými italskými pokrmy, nebo že by se prezentovali jako italská restaurace. Je to klasická restaurace, která dělá i pizzy. A to že číšník přečte gnocchi jako gnoči, tak to Vám to přečte každý druhý Čech. Pokud chcete opravdu pravou italskou pizzu, v Čechách ji málo kde seženete, to už raději vemte občanku a tradá do Itálie. Ale rozhodně, kdybych měl vybírat mezi Vinným dvorem a Mexem. Jasná volba je VD.

Samozřejmě to neberte, že bych byl zastáncem Vinného dvora, ale pokud hledáte italskou kuchyni, zkuste jinou restauraci.

Já nejraději zajdu k Beníškům, na Kradlov a do Alabamy. Pokud mám chuť na pizzu tak do Vináče a na hamburger do Buffala.

Obrázek uživatele Kajik

91.1.1.2.1 RE: Pro Kajik


Cituji z webu Vinného dvora: "Mimo nabídku nabídku českých jídel a italské kuchyně v podobě pizzi zde naleznete i řadu kvalitních mělnických vín...." - takže tolik k těm italským pokrmům. Ale nechci se hádat. Názory jsou jako zadek, každý máme nějaký, a je dobře, že si je tady můžeme (většinou poklidně) vyměnit.

Díky za za tip na Kradlov a Alabamu, přiznám se, že tam jsem už opravdu mnoho let nebyl a sháněl jsem nějaké reference - takže tohle budu brát jako ty kladné.

Ten nápad, který tady někdo měl s bodováním restaurací, se mi moc zamlouvá, byla by to zajímavá funkce a pomůcka pro návštevníky webu, kteří se rozhodují, kam se jít na Mělníku najíst. Mohli bychom to udělat např. v podobě hvězdiček v Průvodci anebo v sekci Jídelních lístků, kde by každý přihlášený uživatel měl možnost udělit hodnocení. U odkazu na restauraci by pak bylo něco jako "Naši čtenáři hodnotí tuto restauraci takto..." Bude ale nutné vyřešit, jak často toto bude uživatel moci provést, protože názory se samozřejmě mohou v průběhu času měnit, dle aktuálních zkušeností a spokojenosti. Proberu to s kolegy vývojáři z redakce, co by to obnášelo, a jak to bude realizovatelné. Každopádně díky za dobrý nápad!

---Doufej v nejlepší, získej ještě lepší!---

91.1.1.2.1.1 Zdravím, tak to se Vám


Zdravím,

tak to se Vám omlouvám... jejich webové stránky jsem nenavštívil, takže tuto informaci nemám. Ale i tak berte většinou tyto nápisy s rezervou. Italské pokrmy v ČR bych moc nehledal, to jedině opravdu v Itálii Smiling tedy pokud by se nějaký ital nepřestěhoval do ČR a neotevřel si italskou kuchyni. Ale jak jste psal, každý má svůj názor, hlavně když si je člověk v klidu vymění bez velkých emocí.

Co se týče bodování souhlasím, ale omezil bych možnost bodování, znáte místní servírky a barmany, aby neklikali pro velký úspěch podniku až moc.

Kradlov, Alabamu i to Buffalo mohu doporučit, zatím jsem se nezklamal.

Přeji hezký den

91.1.1.1 Souhlas. Ale chtělo by to


Souhlas. Ale chtělo by to trochu více rozebrat a věnovat se tématu systematicky a v nějakých kategoriích. Mám nějaké nápady v hlavě, tak čekám, kdy spadnou přes klávesnici do PC.

Jinak

- Pizzerie na Mělníku doopravdy není. Nejblíž je Vinný Dvůr, ale je to směna od směny, a ještě jen jejich pokusy o Pizzu, zbytek Sad,

- kromě Vámi zmíněných roestaurací bych uvedl jěště tak 3 - 5, co stojí za zmínku,

- žádná ovšem nedosahuje vrcholné úrovně /to není o penězích, spíše poměr výkon - cena/, a jen 2-3 směřují své úsilí správným způsobem, respektive jen u pár z nich je vůbec pokus o nějaký směr.

- škoda jen, že před přet 10-15 lety byl Mělník naprosto na špici, pak všichni usnuli na vavřínech.

91.1.1.1.1 S tím souhlasím,


S tím souhlasím, nějaký žebříček "top restaurací" by se hodil.

S kolegy chodíme na obědy do Paganini. Zajdeme tam často i jen tak posedět večer a jsme moc spokojeni. Jídlo moc dobré. Personál ochotný a prostředí je příjemné.

90 Hm, já bych šla


Hm, já bych šla kamkoliv, třeba i do Mexu, jen kdyby bylo kdy a s kým Sad

Obrázek uživatele spidermanna

90.2 No to není


No to není problém,ne???Já se klidně přidám.... Smiling

90.1 hmmm


Kdy a s kým se časem najde, neboj Smiling

9 Nejhorší na Mexu


Nejhorší na Mexu je ta obsluha,dělá tam nějaká ruska ukrajinka nevim a když něco chcete tak nerozumí.Jednou jsem chtěla do jídla navíc přidat houby a ona mě přinesla jídlo bez hub,ale za to je měl v jídle můj přítel,který si je neobjednal.

9.1 Pochvala


Když on je ten podnik celý v ukrajinském vlastnictví... Ale nechci to zde hodnotit, chci pochválit dnešní svíčkovou s karlovarským knedlíkem U svatého Václava. Pochoutka!

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

8 Mex


Ať si tam vaří, jak chtějí (byla jsem tam asi jednou a jenom na alkoholu), ale už více než rok mi posílají do mailu každý týden týdenní menu, přestože jsem je asi pětkrát žádala o vyřazení mojí adresy ze seznamu obesílaných. Z nějakého důvodu jejich nevyžádanou poštu nevyfiltruje ani gmail (který je jinak dost opatrný) ani emailový klient.

 

... proto prosím veřejně o smazání mojí adresy končící @melnicky-antikvariat.com z jejich databáze adresátů týdenního menu. V poledne jsem buď v práci (a to jím ve městě, u Růzhů nebo U Beníšků) nebo doma (v Mlazicích, a to si vařím sama). Díky za pochopení.

8.1 ÚOOÚ


Doporučuji firmu napráskat na úřadě pro ochranu osobních údajů. Pracují kvalitně, sám jsem to jednou využil, když mě trvale spamovala jedna jazyková škola.

Zde je práskací formulář :o)

http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=23&submenu=27

Petr

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

8.1.1 asi


asi si to tu přečetli, protože zasílání od té doby přestalo. ale za formulář díky, může se hodit na někoho jiného.

7 Mex NE!!!


V Mexu jsem byl naposledy cca před rokem a od té doby už mě tam nic netáhne. Nerad dlouho čekám na špatné jídlo. Raději chodíme do Vinného Dvora. Nabídka obdobná, jako v Mexu, ale mnohem lepší chuť. Občas sice trošku pokulhává obsluha (jak kdy, jak kdo), ale poměr cena/chuť jídla a příjemné prostředí to vynahrazují...

7.2 To se divím, co


To se divím, co všechno píšete o Mexu…chodíme tam s dětmi pravidelně, jídlo a pizza jsou vynikající, obsluha příjemná  , vůbec nemůžeme se stěžovat, jenom pochválit

7.2.1 To je zvláštní,


To je zvláštní, že všechny ty negativní ohlasy na Vinný dvůr a pozitivní na Mex, které se teď najednou vynořily, jsou psané jen od dvou autorů, navíc stejným písmem a špatnou češtinou a oba autoři se zaregistrovali až dneska.... Smiling

7.2.1.3 Je jasné, odkud vítr


Je jasné, odkud vítr vane! Laciný trik! Do Mexu jen přes naši mrtvolu!!!

7.2.1.2 No ja teda mam posledni


No ja teda mam posledni zkusenost s VD taky negativni - nechali jsem si dovest trikrat pizzu. Dve z nich nebylo mozne pozrit - jedna absolutne nehorazne palila, druha byla obohacena o brutalne slane olivy. Je fakt, ze se nam stalo poprve. Naopak s Mexem jsme byli posledni dobou znovu docela spokojeni, ale uz je to delsi doba, kdy jsem si neco objedavali... takze tezko rict.

Obrázek uživatele raist

7.2.1.1 re: To je...


Ano. Misto toho aby se vedeni Mexu zamyslelo a inspirovalo se prispevky od jejich hostu, a treba nam vyvratilo jak je to se surovinami, nebo jake kroky podnikne k naprave - nevaha sahnout k tomu nejhorsimu reseni.

A pokud prispevky od Aleny Pokorne a Petera Skaly nejsou praci vedeni, ale jen priznivcu teto restaurace, pak to tito priznivci moc nedomysleli, jelikoz timto povesti sve restaurace skodi.

7.2.1.1.2 To je právě ono


o co mi šlo, když jsem psal ten první příspěvek. Už při placení jsem myslel na to jak to zveřejním na webu ať se to dozvědí další. Jak je vidět není jim to jedno, ale místo aby srovnali personál tak útočí na jinou restauraci, která mě osobně nebere.

7.2.1.1.1 Já tam byl před pár dny


Já tam byl před pár dny s šéfem co sestě ze služebky a děs. Jídlo za 45 minut, nakonec on měl těstoviny studené a já hranolky nedodělané. Ve finále jim v těch jezírkách plavaly mrtvé rybky. Mám to vyfocený na mobilu tak to sem večer přihodím.

 

A vážení zaměstnanci restaurace. Víte k čamu je Caps Lock a slovosled?

 

 

Magnet172

7.2.1.1.1.1 Děkujeme všem za


Děkujeme všem za názory na naší restauraci, je to pro nás velmi přínosné.Chtěli bychom odpovědět na jednu Váši připomínku.U nas v restauraci se snažíme rybičky kontrolovat ráno a přes celý den a zato, že nám umřely v jeden den tři rÿbičky nemůžeme a myslíme si, že se to může stát i ve Vašem jezírku doma a také to nemusíte zjistit hned.A dnes už máme nové rybičky a jsou živé, tak se k nám můžete přijít podívat. Doufáme, že budete spokojeni.

7.2.1.1.1.1.1 To beru


To beru. Pod podminkou , že my stech mrtvich rybíček udělaté chutnou polífku.

Obrázek uživatele raist

7.2.1.1.1.1.1.1 re:Děkujeme všem za


Prima, alespon takova reakce pizzerie staci a pusobi mnohem pozitivneji nez osocovani ostatnich. Nezbyva nez Mexu drzet palec, at si brzy napravi povest a hoste se zacnou vracet.

7.1 novej cisar celkem mile prekvapil


kdyz uz jsme u toho asi by stalo za to udelat nejakej zebricek mistnich restauraci, kdyz se clovek podiva na online gastropruvodce je nejblizsi vyhlasena restaurace na stepane, ono ani nejde o nejaky super zazitky, za tema si clovek muze zajet do Prahy, uplne by stacilo se slusne za par stovek najist.

Nekolikrat jsem byl U Cisare a hodne zalezi na smene, poprvy jsem byl uplne unesej, aktivni pristup, clovek na nic necekal, usmevavy komunikativni lidi, napodruhy jsem byl celkem zklamanej, jidlo celkem slusny, prostredi taky, family friendly.

Nedavno jsme byli na Truskavne, taky fajn.

Mex i Pirahna jsou ostudny pizzerie, co se tyce pizzy clovek poridi lepsi v kauflandu, ale to se muze zmenit, jako trebas u cisare.

 

m.

7.1.3 mex taky víc už ne


Tak jsem si tu pročítala tuhle diskuzi,a nevím teda co s tou restaurací provedli,protože je to teď fakt strašný,dřív jsme tam docela i chodili nebo si objednávali jídlo domů.Vcelku jsme byli spokojení,ale to je asi rok,co jsem byla těhotná jsme si objednali několikrát jídlo domů,a fakt teda strašný.Neupravený,buď přesolený nebo bez chuti.Buď plave jídlo v oleji nebo ve smetanový omáčce,naplnějí ty nádoby tak že než to donesete domů, jste opatlaný pomalu až ke kotníkům.A kolikrát taky dovezli něco úplně jiného,to že se jednou řidič seknul o 200 to už nepočítám protože jsem hnedka volala, ale neuspěla,lístek jsem si nezkontrolovala hnedka při převzetí a řek mi jinou cenu.Moje chyba ale dneska jsem si po přečtení diskuze řekla že úplně naposledy objenám,takže zkušenost stejná a navíc jsem chtěla rybu na grilu,na kterou jaksi zapoměli a nepřivezli jí prozměnu vůbec.Takže dávám na vaše názory a zkouším vinný dvůr.A dělají taky rozvozy?Nevíte někdo?

7.1.3.3 Doporučuji zkusit Mex


Doporučuji zkusit Mex ještě jednou, to budete míle překvapena…jsou opravdu moc dobri.

7.1.3.2 Vinný dvůr je


Vinný dvůr je supér,chodíme tam moc rádi a jídlo maj výborné a za dobrou cenu.Co se týče rozvozů májí taky.

7.1.3.2.2 Znám ten vinny dvůr!Tam


Znám ten vinny dvůr!Tam jist nemůžete,je to  pro prasata. jenom  se podívejte  kdo tam vaří!!

7.1.3.2.1 … Vinny dvůr-  to


… Vinny dvůr-  to je ostuda! Na jídlo čekáte dlouho, všude kolem špína, pizza  pečena v elektrické toubě-  tak to    určitě patří do kosě!!!

7.1.3.2.1.1 Potrefená husa se


Potrefená husa se ozvala... ;-) 

Obrázek uživatele malý princ

7.1.3.1 www.vinnydvur.cz/ rozvoz.html


http://www.vinnydvur.cz/rozvoz.html

http://www.vinnydvur.cz/rozvoz.html

7.1.3.1.1 rozvoz


je jedina spatna reklama jmenovaneho podniku, mam se napozoru kdykoliv vidim jejich auto v pohybu, at uz jako ridic nebo jako chodec.

7.1.3.1.1.1 Souhlasím, vinny dvůr


Souhlasím, vinny dvůr nedoporučuji ,rozváži pomalu a nejsou schopni to dělat.

7.1.2 Císař


S Císařem mám taky dobrou zkušenost. A pokud řídíte nebo jste nedejbože abstinent, mají tam výbornou točenou nealko Litovel.

Obrázek uživatele raist

7.1.1 re: novej cisar


jj, cisar velmi mile prekvapil - je to tady zas neco noveho, chutneho, vcelku levneho a obsluha se snazi.

takove verejne hodnoceni restauraci z regionu probiha na facebooku:
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=382991058183&ref=ts

z mexu jsem si pred lety odnesl nejake male pratele v brise, tyden na to i muj znamy. od te doby tam nic nejim.

6 Taky se přidám...


Do Mexu jsme přestali chodit už před cca 2 lety....

Dali jsme si těstoviny....něco tak hnusnýho a rozvařenýho jsem dlouho nejedla....a navíc tam měli dětské hřiště na kterém si dcera chtěla hrát...když jsem viděla jejich kočku, jak došla na písek, vykonala potřebu, zahrabala to a odešla tak jsem dceři hřiště zakázala a tak nám zbytek pobytu prořvala...takže do Mexu už teda nee...max. na pivo a bez dítěte..prakticky jen na "otočku".....Piraňa je lepší.

6.1 Piraňa


V Piraně mají pěkné dětské hřiště, ale to je tak všechno, obsluha je nepříjemná a ceny nestydaté.

5 Vinný dvůr


Tam jsme zašli asi před týdnem, ale malinkej se v kočárku začal rozčilovat, tak jsme museli odejít bez jídla. Podle reakcí zde to ještě zkusíme.

4 Pizza šunka


Já měl minulý rok na podzim štěstí, že jsem měl šunku upečenou - jenže tu nejhorší, která se dá koupit, nejspíš je zmátlo, že se v masně označuje jako  "pizza šunka". No, nikde jinde jsem ji na pizze v pizzerii neviděl Smiling

3 Mex...


Ti schopnější z Mexu odešli do Vinného dvora. Tam jsem si zatím vždycky pochutnal.

3.3 Co vím ,tak oni


Co vím ,tak oni neodešly, a je všechny vyhodily..

3.2 Zklamání


Vždy jsem považoval za tu "horší" pizzerii Piranhu, ale to co teď předvádějí v Mexu je do nebe volající. Pizza je nedopečená, těsto nafouklé a'la amerika, ale přílohy jako uzenina, papriky jsou nedoupravené!!!  NIKDY  VÍCE a to samé radím i ostatním= ušetří si tak své zklamání a tím i peníze.

3.1 I my mame podobnou


I my mame podobnou zkusenost. Restaurace Mex uz dlouho neni nasi jednickou, tento post si zatim drzi Vinny dvur, kde jsme spokojeni.

Jakub

3.1.1 Já osobně Vinny Dvůr


Já osobně Vinny Dvůr nedoporučuji jídlo nic moc, obsluha protivná

2 Jo taky sem se zklamal,


Jo taky sem se zklamal, víckrát ne.

1 Jo, minulý týden tam


Jo, minulý týden tam byla ségra s rodinou, přijeli z Prahy a chtěli se někde najíst. Jídlo se nedalo jíst, sklenička byla špinavá... To by mohli rovnou vybírat jenom prachy a neotravovat lidi s tím jídlem, ne?

1.1 U Šatlavy


Pokud jde o mě, tak já preferuji Šatlavu. Jídlo, tedy aspoň Kuřecí prsa paní nadlesní, tam mají výborné. Ale jsem pro, aby nějaký gurmán, udělal žebříček mělnických restaurací.

1.1.1 mělnické restaurace


Prsa paní nadlesní jsem tam měla zrovna v úterý a moc mi chutnala. Pivo mají v Šatlavě výborný, stejně tak jako kuchaře Eye-wink Vinný Dvůr patří taky mezi naše oblíbené podniky.

1.1.1.1 Na Mělníku


Na Mělníku slušně vařící restauraci hledám jen těžko, každopádně, Mex tam rozhodně neúatří!!! Preferuji modrou hvězdu, Šatlavu. Vinný dvůr mírný podprůměr, stejky absolutně neuměj, co jim jde jsou pizzy:o)


https://www.traditionrolex.com/7