Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Dopravní nehoda v TišicíchDne 11. července 2010 v půl třetí ráno, došlo na místní komunikaci v obci Tišice k dopravní nehodě mezi osobním automobilem VW Passat Variant, který řídil třiadvacetiletý muž z Mělnicka a pevnou překážkou (oplocení rodinného domu).

K nehodě došlo tak, že řidič osobního vozidla jel v obci Tišice, část Kozly směrem k ulici Labská. Zde chtěl odbočit vlevo ve směru k silnici č. 331. Z dosud nezjištěných příčin vozidlo neodbočilo, ale pokračovalo v jízdě přímým směrem a následně došlo ke střetu mezi vozem a oplocením rodinného domu. V oplocení domu byla umístěna cihlová rozvodová elektrická skříň. Tato byla nárazem rozbořena a několik cihel prolétlo oknem domu a dopadlo do ložnice jeho majitele. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. Na vozidle, oplocení a rozvodové skříni vznikla škoda, která byla předběžně odhadnuta na částku cca 100.000,- Kč.

V průběhu šetření dopravní nehody se řidič vozidla podrobil orientační dechové zkoušce, která skončila s naměřenou hodnotou 1,70 promile alkoholu v dechu. Přesné příčiny nehody nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté. Jejich kolegové z obvodního oddělení Policie ČR v Kostelci nad Labem řidiči sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do tří let.Zpravodajství