Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Aktuální informace pro řidiče

Z důvodu oprav povrchu vozovky je provedena úplná uzavírka silnice I/9 v ul. Nádražní (od křižovatky s ul. Kokořínská po křižovatku s ul. Chloumecká), a to do 31.7.2010.

Od 15.8. do 31.8.2010 pak bude uzavřen úsek ul. Řipská (od křižovatky s ul. Chloumecká) a Na Malém Spořilově (po křižovatku s ul. Bezručova). Objízdná trasa je vedena po ul. Bezručova.

Povolení k této uzavírce vydal Odbor dopravy Krajského úřadu Středočeského kraje. Opravu provádí firma SaM silnice a mosty Česká Lípa.

Ing.Zdeněk Zrcek, vedoucí Odboru dopravy MÚ MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele milk

2 Co koukáte


Nevím,proč se tady tak divíte.Jsou to auta,která jezdila Nádražní a přidala se k těm na Bezručové.V budoucnosti se tak setkají na plánovaném průtahu.

Již několik mudrců tady prohlásilo,že 75% těchto automobilů začíná nebo končí jízdu na Mělníku.Jeden tady dokonce prohlásil,že většinou se tu jezdí na nákupy,na poštu atd.Co jiného můžete od takových mozků očekávat.

2.1 nechápu


Nějak nechápu tuto reakci. kdo se čemu diví?

1 MASAKR na Bezručovce


Tak jsem si tu trasu projel a je to maso. Teprve teď si člověk uvědomí, jaké by to bylo bez této komunikace!! Můžeme být ještě rádi, kdo projížděl například Nymburkem, kde kamióny jedou přes náměstí... Hlavně nechápu, proč nebyla vybrána firma, která by byla ochotna pracovat i po patnácté hodině??? 

1.1 Dopravní policie


Před 20 minutama jsem projížděl Bezručovkou. Nejdříve u býv.kotelny dva dopr.policajti zastavovali auta, potom přijedu ke křižovatce u Kauflandu a tam to stojí k zimáku. Samej cizinec. To musí zírat, jak naše policie pracuje. To jsem nikde v Evropě neviděl.

1.1.1 proč by řídily provoz


proč by řídily provoz když můžou jen vybírat a plnit si tím tabulky? Laughing out loud

 

Magnet172

1.1.1.1 ...a co takhle zavolat na


...a co takhle zavolat na 158 a informovat o zácpě u Kauflandu vedení, třeba by to pomohlo, tyhle komentáře už k ničemu nejsou, ty poliše jsem tam taky viděl, ale dopraváci to nebyli, byli modří Smiling

1.1.1.1.1 Komentáře


jsou k tomu určené, nebo ne? A volat na tísňovou linku mi přijde jako blbost, tady se o žádnou tíseň nejedná (pokud tedy zrovna v zácpě někdo nerodí...). 158 je linka na vedení policie? To jsou mi novinky.

1.1.1.1.1.1 Až bude ta kolona od


Až bude ta kolona od Kauflandu tak hustá, že nebudou moct vyjet ze dvora, tak možná začnou něco dělat. No spíš pustěj majáky...