Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Dopravní nehoda v ObřístvíDne 3. srpna 2010 došlo kolem čtvrté hodiny ranní na silnici II. třídy č. 101, v katastru obce Obříství, k dopravní nehodě mezi osobním automobilem Citroën BX, který řídil osmnáctiletý mladík z Mělnicka a pevnou překážkou (oplocením a zdí rodinného domu). Ve vozidle se v době nehody nacházeli ještě dva spolujezdci, osmnáctiletí muži z Mělnicka.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič osobního automobilu jel po uvedené komunikaci ve směru od Neratovic k obci Vojkovice. Po projetí pravotočivé zatáčky dostalo vozidlo pravděpodobně vlivem nepřiměřené rychlosti smyk a vyjelo vpravo mimo komunikaci. Zde následně došlo ke střetu mezi zadní částí a levým bokem vozu s oplocením rodinného domu a poté jeho zdí.

Při nehodě nedošlo ke zranění osob. V rámci šetření se řidič podrobil orientační dechové zkoušce, která naměřila pozitivní hodnotu cca 1,5 promile alkoholu v dechu. Na poškozeném vozidle a domu vznikla škoda, která byla předběžně vyčíslena na částku 30.000,- Kč. Policisté na místě řidiči zadrželi řidičský průkaz.

Nehodu nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté.Zpravodajství