Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Dopravní nehoda se zvěříDne 21. srpna 2010, ve večerních hodinách, došlo na silnici II. třídy, č. 244 v katastru obce Čečelice, k dopravní nehodě mezi motocyklem Ducati 1198, který řídil čtyřiačtyřicetiletý muž z Prahy a lesní zvěří (srnec).

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič motocyklu projížděl po výše uvedené komunikaci ve směru od Byšic k obci Čečelice. Před obcí Čečelice motocyklistovi vběhl do jízdní dráhy z pravého silničního příkopu srnec a následně došlo ke střetu. Po srážce spadl motorkář na zem.

Při nehodě si motocyklista způsobil zranění, které bylo předběžně kvalifikováno jako těžké. Na motocyklu vznikla hmotná škoda ve výši zhruba 3.000,- Kč. Věc výše uvedené dopravní nehody bude policejním orgánem odložena, neboť nebylo zjištěno, že viníkem nehody je řidič motocyklu.

K  nehodám mezi motorovým vozidlem a lesní zvěří dochází na Mělnicku vcelku pravidelně a nevyhýbají se ani motocyklistům, pro které mohou mít i fatální následky. Je tedy potřeba si tuto možnost před usednutím na motocykl uvědomit a zejména v lesních úsecích přizpůsobit rychlost jízdy tak, aby případná kolize měla co nejmenší následky na zdraví a život.Zpravodajství