Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Dopravní nehoda s tragickými následkyDne 24. srpna letošního roku došlo po dvaadvacáté hodině na silnici III. třídy v katastru obce Neratovice k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem bez registrace, Škoda Favorit a pevnou překážkou ( vzrostlý listnatý strom). V době nehody řídil osobní vozidlo osmnáctiletý cizinec a na místě spolujezdce seděl devětatřicetiletý muž z Prahy – venkov.

K nehodě došlo tak, že řidič jel s vozidlem směrem od městské části Byškovice k části Horňátky po uvedené komunikaci. Na rovném úseku se pravděpodobně řádně nevěnoval řízení vozu a vyjel vpravo mimo silnici, do travnatého příkopu, kde automobil následně narazil přední částí do stromu. Po oznámení nehody na místo dorazily složky integrovaného záchranného systému. Přivolaný lékař konstatoval, že spolujezdec utrpěl zranění, neslučitelná se životem a řidič vozu byl s těžkými zraněními převezen letecky do nemocnice. Dle předběžného šetření vznikla na vozidle a poškozeném stromu škoda nepřesahující 2 000,-Kč. V rámci šetření nehody bylo policisty zjištěno, že po spolujezdci bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Na místo nehody se dostavil dále třicetiletý muž z Mělnicka, který uvedl, že vůz mu byl údajně odcizen. Toto oznámení , přesnou příčinu nehody , míru zavinění a výši vzniklé škody nadále šetří policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník.Zpravodajství