Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Dopravně-bezpečnostní akce ke konci prázdnin


Blíží se konec prázdnin a s ním je spojen zvýšený provoz na pozemních komunikacích na Mělnicku. Proto se policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník rozhodli počínaje dneškem v rámci několika dopravně – bezpečnostních akcí zvýšit v maximální možné míře dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v našem regionu.

Dopravní policisté a jejich kolegové z obvodních oddělení se zejména zaměří na hlavní silniční tahy, tj. silnice I. a II. třídy, které procházejí jejich služebním obvodem. Výše popsaná opatření by měla pomoci minimalizovat množství přestupků v dopravě a následně snížit počet dopravních nehod v regionu, a to tak, aby se neopakovala situace ze začátku letošních prázdnin, kdy na silnicích celé České republiky zbytečně umírali účastníci silničního provozu.

Policisté doufají, že příští pondělí, kdy vejdou ve známost výsledky těchto akcí budou moci veřejnosti sdělit, že na území okresu Mělník proběhl návrat z dovolených a prázdnin v pořádku a nedošlo k závažnějším porušením pravidel silničního provozu nebo ke zbytečným újmám na zdraví nebo životě účastníků silničního provozu. Konání těchto opatření je jen jednou z cest, jak toho dosáhnout. Bez toho, aniž by se k sobě řidiči chovali ohleduplně, soustředili se v maximální míře na řízení motorových vozidel a dodržovali pravidla silničního provozu nelze výše uvedených cílů plně dosáhnout. Policisté z Mělnicka by na závěr tedy chtěli apelovat na spoluobčany, kteří v uvedeném období usednou za volant, nebo řidítka svých motorových vozidel, aby se při řízení chovali ohleduplně a obezřetně.

Šťastnou cestu a mnoho ujetých kilometrů bez nehody přejí všem řidičům policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník.



Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Honzique

1 nechapu


jak tohle nekdo muze napsat a jeste pustit ven? Vzdyt ten cely clanek ma pro obcana informacni hodnotu: Policiste budou od ted do konce prazdnin chytat. Zbytek je jen omacka, jeste blbe napsana...  A nechci ani domejslet, jak dlouho to dotycnemu trvalo..

a dusty, neda se z takovychto clanku do "Kratkych zprav" vypichnout opravdu to nejdulezitejsi? Uz ten titulek je nic nerikajici... tady by opravdu stacily maximalne prvni tri vety

Obrázek uživatele raist

1.1 re: nechapu


Zasahovat do textu autoru moc nechceme, takze je v drtive vetsine zverejnovan tak jak prijde, kor kdyz je to oficialni zprava.
S titulkem mas pravdu, upravili jsme ho.

A za shrnuti do jedne vety Policiste budou od ted do konce prazdnin chytat v podstate dekujem Smiling

Obrázek uživatele Honzique

1.1.1 jasne


Jasne, to chapu. Ale nejaka selekce tu urcite existuje a nehazi se sem vsechno co prijde. 

Na druhou stranu - je to jen jejich vizitka (skoda, ze nevim, koho presne).

Tak ja si od ted do konce prazdnin budu davat bacha. A az skonci prazdniny, muzu zas jezdit jak prase, viz konec zpravy:)

V kazdem pripade diky za odpoved.

1.1.1.1 Co na tom nechápeš?


Tiskový mluvčí musí vykazovat činnost. A když napíše podobné sdělení v jedné větě, žádnou činnost nevykáže. A navíc takhle policie vypadá jako že má hodně práce. Říká se tomu marketing Smiling

Obrázek uživatele Honzique

1.1.1.1.1 to


to ja vim, PR zpravama se prodiram kazdym dnem a tomuto se PR ani rikat neda (mozna tak pred dvaceti lety by to slo takto nazvat)...nechapu proste, jak to nekdo v dnesni dobe muze pustit ven a kdyz uz, tak ze tam jeste sedi...