Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Pozor na podvodnici!

V pátek 28.7. v 11:00 hodin vyjížděli strážníci k 80leté paní ve Veslařské ulici, kterou okradla mladá asi 25letá žena. Ta paní oslovila na chodbě panelového domu a nabídla jí velkou bonboniéru od firmy Orion a k tomu
2 000Kč jako dárek od firmy pro starší občany. Ochotně ji doprovodila k jejímu bytu a požádala ji, jestli by jí mohla rozměnit, protože má jen bankovku v hodnotě 5 000Kč. V průběhu celé záležitosti se neznámá dívka snažila vetřít do bytu této paní. Když mladá podvodnice odešla, zjistila majitelka bytu, že jí chybí 6 000Kč. Celou věc si převzala hlídka OO P ČR Mělník.

Vraky ve městě

V pátek 28.7. v 17:45 hodin se na služebnu městském policie dostavil muž, který nahlásil odstavené vozidlo za hřbitovem Na Ráji. U vjezdu do lesa se zde nacházelo auto Nissan Primera - combi, bílá barva, bez registračních značek, odemčené páté dveře, bouraná přední část vozidla, proražené pneumatiky. Vozidlo zcela zjevně nesplňuje podmínky pro provoz vozidel na pozemních komunikacích a poznatek vyřeší strážník, který má tuto oblast na starosti.

V neděli 30.7. strážníci objevili další vozidlo odstavené částečně na chodníku, které se jevilo jako začínající vrak. Strážníci kontaktovali majitele, který slíbil, že do 31.7. auto odstraní.

Krádež brambor

Na linku 156 nahlásil v neděli dopoledne mělnický občan, že na jeho poli v Mlazicích dochází ke krádežím brambor. Poslední se stala v noci
z 29.7.2006 na 30.7.2006. Vzhledem k tomu, že již vznikla
škoda ve výši asi 6 000Kč, bylo jmenovanému doporučeno se obrátit
na policii. Majitel pole žádal o pravidelné kontroly hlídky Městské
policie Mělník, aby bylo krádežím zabráněno. S úsekářem bylo dohodnuto, že kontroly proběhnou v rámci běžné kontrolní činnosti.

Muž měl zájem o dámské prádélko

V neděli 30.7. strážníci v supermarketu Kaufland řešili krádež dámského spodního prádla. Muž z Liblic si chtěl odnést bez placení čtvery kalhotky za 676 Kč. Nakonec za svůj čin zaplatil blokovou pokutu 1 000Kč.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice