Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Dopravní nehoda pod vlivem alkoholuDne 26. srpna 2010 , v odpoledních hodinách došlo v katastru obce Lhota k dopravní nehodě mezi osobním automobile Daewoo Matiz, které řídil šestadvacetiletý cizinec, oplocením rodinného domu a vozidlem Škoda Felicia, které bylo zaparkováno na pozemku domu. Při nehodě dále utrpěly šrámy i dřevěný altán na pozemku a samotný rodinný dům. V době nehody ve vozidle ještě cestoval šestatřicetiletý krajan řidiče.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič Matizu projížděl ve výše uvedené obci ulicí Lesní směrem k ulici Hlavenecká. V levotočivé zatáčce se pravděpodobně řádně nevěnoval řízení vozu a jel rovně. Následně přední částí vozu prorazil oplocení pozemku rodinného domu ( resp. dřevěná vrata), dále Daewoo narazilo do zadní části zaparkovaného vozidla Škoda Felicia, které bylo po střetu odhozeno vpřed, přičemž došlo k poškození altánu a odhozený vůz se zastavil až o rodinný dům.

Při dopravní nehodě utrpěl řidič Matizu zranění předběžně kvalifikovaná jako lehká a byl převezen do nemocnice k dalšímu ošetření. Na poškozených vozidlech vznikla škoda ve výši 95 000,-Kč a na poškozeném plotu, altánu a rodinném domu byla způsobena škoda , předběžně odhadnutá na částku 55 000,-Kč. Při vyšetřování dopravní nehody se cizinec podrobil orientační dechové zkoušce, která skončila pozitivní naměřenou hodnotou 2,46 promile alkoholu v dechu.

Případ nadále šetří policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník.Zpravodajství