Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
Muzeum M

Vinobraní 2010V době od 17. do 19. září 2010 se bude na Mělníku, jako každoročně, konat slavnost Mělnické vinobraní. Policisty z Územního odboru Policie ČR Mělník bude probíhat bezpečnostní opatření k zamezení nárůstu kriminality, hladkého a klidného průběhu oslav a zajištění veřejného pořádku a bezpečnost silničního provozu.

Na víkendové slavnosti bude dohlížet více jako stovka policistů z pořádkové služby a služby kriminální policie a vyšetřování z Územního odboru PČR Mělník. Společně s nimi se budou na akci podílet i jejich kolegové z dopravního inspektorátu, kteří budou zajišťovat bezpečnost a plynulost silničního provozu. Zároveň ve městě budou policejním hlídkám nápomocni i kolegové z jízdní policie a služební psovodi.

Zároveň by chtěli občanům Mělnicka a všem, kteří tyto slavnosti navštíví, že podobné akce jsou „rájem“ pro kapsáře a osoby s touto „živností“, a proto si na procházku za zábavou či ochutnávkou vín a jiných laskomin, vzít co nejméně cenností či přiměřený finanční obnos. Platební karty a jiné doklady raději zanechat doma. Svůj majetek si velmi dobře kontrolujte a hlídejte.

Policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník přejí spoluobčanům příjemně strávený nadcházející víkend.Zpravodajství