Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Střet cyklisty s osobním vozidlemDne 21. září 2010, v půl šesté odpoledne, došlo na křižovatce ulic Nám. Republiky a ul. 28. října, v Neratovicích, k dopravní nehodě mezi cyklistou a osobním vozidlem Citroen SAXO.

K dopravní nehodě došlo tak, že řidič osobního vozidla, osmnáctiletý mladý muž z Mělnicka, jel po ul. Nám. Republiky ve směru od centra obce Neratovice. Na křižovatce s ul. 28. října, do které chtěl odbočit, pravděpodobně přehlédl jedoucího cyklistu, šedesátiletého muže z Mělnicka, na jízdním kole, který jel v protisměru. Došlo ke střetu levé části vozidla Citroen Saxo s čelní částí jízdního kola. Cyklista následkem srážky přelétl přes řidítka a upadl na silnici.

Při dopravní nehodě utrpěl cyklista zranění, která byla na místě lékařem předběžně kvalifikována jako lehká. Sanitkou byl převezen do nemocnice k dalšímu ošetření. Řidič v osobním vozidle neutrpěl žádné zranění. Hmotná škoda na kole činí 1. 000,-Kč a na osobním vozidle 5.0000,-Kč. Alkohol byl u účastníků nehody vyloučen orientační dechovou zkouškou.

Dopravní nehodu nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté.Zpravodajství