Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nabídka turistických propagačních materiálů

Žlutá, oranžová, zelená a hnědá - čtyři různé barvy slouží k odlišení tématiky jednotlivých letáků, které obohatily nabídku propagačních materiálů pro návštěvníky našeho regionu.

Přinášejí aktuální mapu cyklotras, dále informace o tom, kde je možné se ubytovat, jaké jsou příležitosti ke sportování a pěší turisty provedou po Máchově cestě z Mělníka do Doks.

Letáky vedle češtiny obsahují také anglický a německý překlad.

Oblíbená forma tzv. trhací mapy byla zvolena pro orientační mapu regionu Mělnicko – Kokořínsko, která bude sloužit k širší propagaci turistické nabídky našeho regionu zejména na veletrzích cestovního ruchu u nás i v zahraničí.

Všechny letáky, které jsou poskytovány zájemcům zdarma, budou k dispozici nejen v Turistickém a informačním středisku v Mělníku, ale i v infocentrech ve Mšeně, v Doksech a v Dubé, případně na dalších místech, která o distribuci projeví zájem.

Finanční prostředky na realizaci tohoto projektu s názvem „Rozvoj služeb cestovního ruchu na Mělnicku“ byly získány ze Společného regionálního operačního programu v celkové výši 1 263 656,- Kč.

Další etapa projektu je plánována na jaro 2007, kdy by měly vzniknout další propagační materiály.

 

 

 

Mgr. Zuzana Jansová

vedoucí Odboru školství a kultury

Městský úřad MělníkMěsto - z radnice