Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Falešní hráčiDne 25. května letošního roku neznámý pachatel v herně, na Mělníku, ulice Legionářů, nezjištěným způsobem bez zjevného násilí vnikl do spodní části herního automatu a odtud odcizil finanční hotovost ve výši zhruba 32.000,- Kč. Policisté z místního obvodního oddělení začali případ šetřit jako podezření z trestného činu krádeže.

Koncem září letošního roku, se policistům ve spolupráci s jejich kolegy ze služby kriminální policie a vyšetřování, Policie ČR Jičín podařilo zjistit, že výše uvedený skutek mají na svědomí dva muži, ve věku devětadvacet a třicet let, z Kolínska a Prahy, kteří při návštěvě herny předstírali hru na výherním automatu a přitom překonali jeho zajištění a odcizili z něj finanční hotovost.

Vzhledem k tomu, že se nejednalo o první trestný čin, který povedená dvojice spáchala a svojí trestnou činností způsobila značné škody na majetku, bylo proti oběma mužům zahájeno trestní stíhání pro trestný čin krádeže ve spolupachatelství, za který je v jejich případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od dvou do osmi let.Zpravodajství