Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Zelená úsporám - poradenství zdarma


Kancelář MAS Vyhlídky o.s. se zapojila do programu Zelená úsporám

Dne 16.7. 2010 jsme v kanceláři MAS Vyhlídky o.s. zahájili poradenství ohledně projektů Zelená úsporám. Zájemcům poskytujeme veškeré informace o možnostech čerpání finančních prostředků z programu a poradíme jak postupovat při realizaci projektu a podání žádosti.

Do dnešního dne jsme uspokojili 30 klientů a zájem o program Zelená úsporám neustále roste Klienti nás mohou kontaktovat telefonicky, e-mailem a domluvit si schůzku v poradně nebo dojedeme za klientem. Veškeré poradenství je zdarma.

Program Zelená úsporám je zaměřen na oblasti úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie, zateplovacích technologií, vytápěcích a solárních soustav i systémů tepelných čerpadel, jakož i jejich možných kombinací tak, aby se maximalizoval užitek pro žadatele a byly dodrženy podmínky programu Zelená úsporám. 
Program je určen vlastníkům rodinných, bytových domů. Žadatelem může být fyzická osoba, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce, podnikatelské subjekty, případně další právnické osoby.

Materiály a další informace můžete získat v kanceláři MAS Vyhlídky o.s. nám. Míru 30, Mělník.

Úřední hodiny :
pondělí od 14,00 – 18.00 hod
pátek od 14.00 – 18.00 hod

nebo přímo kontaktovat konzultanta Janu Laubovou telefonicky 721 167 487 nebo e-mailem [email protected]Sponzorované články