Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Mělník povede v následujícím volebním období čtyřkoalice

 

Po uveřejnění výsledků voleb do obecních zastupitelstev, které se konaly ve dnech 15.a16.října letošního roku, zahájily ČSSD, ODS, Radnice 2010 a MĚLNIČANÉ jednání o vytvoření většinové koalice.

V neděli 24.10.2010 pak došlo mezi těmito subjekty k uzavření koaliční dohody. Jedná se o koalici rozpočtové odpovědnosti a ekonomicko-ekologické udržitelnosti města s tím, že všechny čtyři subjekty se shodují v zásadních bodech týkajících se chodu a rozvoje města.

Na funkci starosty města bude na ustavujícím zasedání zastupitelstva navržen kandidát ČSSD – MVDr.Ctirad Mikeš a na funkci místostarosty kandidát ODS - Mgr.Miroslav Neumann.

Do sedmičlenné rady města budou na ustavujícím zasedání zastupitelstva navrženi 2 zástupci ČSSD, 3 zástupci ODS, 1 zástupce Radnice 2010 a 1 zástupce za Mělničany.

Mgr.Helena Vavřinová
tisková mluvčí MÚ MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Velmi špatný vtip...


Koalice rozpočtové odpovědnosti? Tak to snad dosavadní pan starosta prokázal dostatečně. V jakém stavu je hospodaření města? Jednoduchá odpověď - tenhle packal dovedl město na pokraj ekonomického kolapsu!!! Jak jsou na tom školy? Kde vezme město peníze na dokončení kanalizace? Máme peníze na běžnou údržbu silnic? A hlavní otázka na konec - komu a za kolik jsme nuceni prodat Městské služby? To je totiž další položka z městského majetku které se město chce zbavit!!!

1 rozpočtová odpovědnost?


Předpokládám, že pojem "rozpočtová odpovědnost" nebude znamenat další plýtvání prostředky města jako v podání pana Neumanna v minulém volebním období a také, že "ekonomicko-ekologická udržitelnost města" neznamená pokračování v napojení na zájmové podnikatelské skupiny, jako tomu bylo doposud.

1.1 4:3


Valcovat se bude!

1.1.2 5 : 2


5 : 2

1.1.2.2 Naivní matematik!


Dobrý den pane Patočko,

 

neměl byste již psát pod výše zmíněnou přezdívkou?

 

TV

1.1.2.2.1 měl


měl

1.1.2.2.1.1 Slovo se má držet!


Tak aspoň týden! Smiling

TV

1.1.2.2.1.1.1 ... tak jo, hlásím


... tak jo, hlásím změnu a držím slovo

1.1.2.2.1.1.1.1 no konečně :o) naivní matematik


Ahoky  tak konečně pracuješ v ilegalitě  :o)    :o)     :o)  teď už si můžeš tedy psát co chceš  :o)

Myslím, že držet danné slovo podáním ruky je výsada králů, a teď jsi se pasoval   :o) 

1.1.2.2.1.1.1.1.1 ... a do teď jsem psal co


... a do teď jsem psal co ?

1.1.2.2.1.1.1.1.1.1 Pohádky naivního matematika


Ahojky naivní matematiku, do teď jsi psal pravdu a od teď můžeš psát pohádky Boženy Němcový  :o)

 

Vnáším trochu lehkosti do tak šílené doby :o)  tak trochu už si z toho musím začít dělat humor, jelikož jsou to absurdní zážitky posledních dnů a snad rok 2012............................nebo já už nevím co s lidma .............tak nějak    :o)

1.1.2.1 Re: 5 : 2


Taky bych řekl spíš 5 : 2, tedy ODS + Radnice + Mělničané = 5, ČSSD = 2.

1.1.2.1.1 Re: 5 : 2


Takže krom toho, že to bude ještě větší válcování, není problém s jedním případným rebelem, který by hlasovl proti. Už by se museli najít dva.

Jinak fakt nechápu, že na tohle ČSSD vůbec přistoupila, to jí křeslo starosty přišlo opravdu hooodně draho... Tohle je výsměch i pro voliče ČSSD.

1.1.2.1.1.1 Ano bobo.


Bobo máte pravdu a jsem ráda, že reagujete, jak reagujete. Přesně takto to bylo myšleno při psaní.

To je super.  Nashledanou Dušana 

1.1.1 Prosím pro neznalé vysvětlit.


Duchu prosím Vás - poznámka o válcování je na místě, ale proč to nevysvětlíte pečlivě lidem, kteří nemusí chápat o co kráčí.

 

Rada města má 7 hlasů. Předložený materiál do rady města musí schválit nadpoloviční většina, což jsou 4 radní. Duch přesně popsal hlasování. Může se snadno prohlasovat všechno potřebné, jelikož ODS má 4 hlasy. Lidé vnímají Radnici 2010 jako ODS - B  a Mělničany jako ODS - C. Proto při součtu křesel v radě města těchto tří subjektů jsou 4 hlasy jasné.

Čili pokud jste ve volbách dali hlas těmto dvěma subjektům, jako byste dali hlasy ODS. Nehlasovali jste vlastně pro změnu na radnici, ale pro zachování režimu ve stejných kolejích.

Duchu, myslím, že je potřeba občanům vysvětlovat.  

  

1.1.1.1 Nechte toho plivání a


zkusme dotazy z jiného soudku... Paní Dušana musí být ze současného stavu úplně hotová, co? Tak kolik lidí bude muset odstoupit, aby se vyvolení ve Vaší straně dostali alespoň do zastupitelstva??

1.1.1.1.1 Anonym to má jednoduché.


Pro pisatele hádej  :

 

1) nejsme politická strana, ale sdružení nezávislých kandidátů

2) z kandidátní listiny číslo 8 nikdo neodstupuje, jelikož ctíme přání občanů

3) k výsledku voleb a k výsledku koaličních vyjednávání jsem se již vyjádřila, nerada bych se opakovala 

Nerozumím výrazu úplně hotová, vysvětlete co tím myslíte a proč si to myslíte ?

Na rozdíl od jiných - mám svoje povolání, které dělám profesně dlouho a profesně zdatně. Práce na radnici byla dobrovolným koníčkem a volnočasovou aktivitou, kterou jsem brala vážně.

Odměna radního ( a to už jsem tady také psala ) je zhruba 1.800,-- Kč za měsíc a odměna zastupitele je cca 800,-- Kč  za měsíc.