Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Dopravní nehoda u obce StřemyDne 30. října 2010, došlo krátce po sedmnácté hodině, v katastru obce Střemy, na silnici III. třídy, k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem Peugeot 307, které řídil šestatřicetiletý muž z Mělnicka a pevnou překážkou ( vzrostlý listnatý strom). Společně s ním ve voze cestoval i jedenáctiletý kluk z Mělnicka.

K nehodě došlo tak, že řidič vozidla Peugeot 307 jel po silnici ve směru od Kokořínského dolu k obci Lhotka. Na rovném a přehledném úseku řidič zpozoroval u pravého okraje vozovky spadlou větev, kterou se snažil svým vozidlem objet. Při tomto vyjel s vozidlem vpravo mimo komunikaci do silničního příkopu, kde došlo ke střetu s listnatým stromem. Vlivem nárazu byl automobil odhozen zpět na vozovku a následně do levého silničního příkopu ve směru jízdy, kde zůstal stát na levém boku. Na místo byly přivolány složky Integrovaného záchranného systému. Řidič vozidla při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice k ošetření. Spolujezdec nebyl při nehodě zraněn. Alkohol byl na místě u řidiče vyloučen dechovou zkouškou. Dle předběžného šetření vznikla škoda na vozidle ve výši cca 250.000,- Kč a na poškozeném stromu nepřesahující částku 5.000,- Kč.

Přesnou příčinu nehody, a výši vzniklé škody nadále šetří mělničtí dopravní policisté z Územního odboru Policie ČR Mělník.


 Zpravodajství