Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.
Muzeum M

Dojde ke zrušení obvodního oddělení PČR v LiběchověÚzemní odbor Policie ČR Mělník by touto cestou chtěl informovat občany Mělnicka a přilehlého okolí, že k datu 14. listopadu letošního roku, dojde ke zrušení obvodního oddělení PČR v Liběchově.

V důsledku rozpočtových škrtů v rámci Krajského ředitelství správy Středočeského kraje, bylo přistoupeno k již dříve avízované redislokaci základních útvarů. Ta se v našem regionu dotkla obvodního oddělení v Liběchově.

Policisté z obvodního oddělení Liběchov budou převeleni na jiné útvary a posílí jak nejzatíženější obvodní oddělení v Kralupech nad Vltavou a obvodní oddělení v Neratovicích, tak i dopravní inspektorát a službu kriminální policie a vyšetřování.

Obce, které doposud spadaly pod obvodní oddělení PČR Liběchov, budou nyní rozděleny mezi dva služební obvody takto:

Obvodní oddělení v Horních Počaplech převezme obce Liběchov, Ješovice, Dolní Zimoř, Želízy, Nové Tupadly, Sitné, Tupadly, Medonosy, Chudolazy, Nové Osinalice, Osinalice a Osinaličky. Zároveň se tedy jedná o obecní úřady Liběchov, Želízy, Tupadly, Medonosy a Dolní Zimoř.

Obvodní oddělení ve Mšeně převezme obce Vysoká, Chodeč, Strážnice, Střednice a Vidim. Obecní úřady Vysoká a vidim.

Výkon policejních činností bude i nadále zabezpečen jako doposud. Policisté z obvodních oddělení v Horních Počaplech a ve Mšeně se již několik týdnů podrobně seznamují s novým teritoriem svého obvodu, aby občanům poskytli stejně kvalitní a profesionální činnost.

Kontakty: OOP Horní Počaply – 974 876 760, 315 692 299

OOP Mšeno – 974 876 750, 315 693 021

taktéž tísňová linka 158

 

Zároveň se zrušením obvodního oddělení v Liběchově, došlo k přemístění kynologické skupiny do Neratovic, kde u místního obvodního oddělení našli pro „čtyřnohé“ pomocníky místo. Takže v našem regionu budeme moci i nadále plně využívat jejich pomoc.

Policisté věří, že zmíněnou redislokaci občané pocítí co nejméně a s jejich prací budou i nadále spokojeni.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 povodně


Tak jsem si vzpomněl na rok 2002, kdy nejbližší most byl v Roudnici. Policie z Počapel se při větší povodni na pravý břeh prakticky nedostane. Myslím, že při vzniku OOP Liběchov dostali území od Mělníka a Mšena, kdyby to vše dostal Mělník, mělo by to logiku.

LP

1 :-)


Řekl bych že předat východní půlku do působnosti OO Horní Počaply je pěkná kravina. Nejbližší mosty přes Labe jsou na Mělníku a ve Štětí, tudíž dojezdová doba bude neúměrně dlouhá a spotřeba paliva vyšší. Nebylo by jednodušší rozdělit tuto oblast mezi Mělník a Štětí?

1.1 Hlavně si pamatuji jak


Hlavně si pamatuji jak Liběchov vypadal před vznikem služebny. Vykradené chaty, neohleduplní řidiči a zničené veřejné prostranství. Pak policajti začali ty chaty obcházet, stáli u těch silnic a hlidali co se kde děje. Parkrát vrátili děcka z Dětského domova a je toho mnohem víc.

 

Do roka tam bude zase bordel....léte práce co tam ty policajti odvedli je v trapu.

 

Čop: Mezi Štětí a Mělník to dělit nemůžeš jelikož je to mimo kraj a jak určitě víš tak policie je rozdělená na krajské celky které mají samostaný rozpočet a pole působnosti. Každopádně to měl dostat z5 Mělník jak to bylo dřív. Z toho Mělníka tam jsou mnohem rychleji nemluvě o tom že je to přirozená oblast dopravní policie Mělník.