https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Dne  9.11.2010 v 7:42 hodin strážníci vyjeli do místního penzionu, kam dorazila starší žena, která byla zmatená. Žena byla dezorientovaná, ale dokázala sdělit své jméno a datum narození i to, že trpí Alzheimerovou chorobou. Bylo zjištěno, že jde o pohřešovanou ženu z Desné. Strážníci ji převezli na OO PČR.

Dne 9.11.2010 v 10:55 strážníci řešili krádež v místním supermarketu , kde 63letá žena z Prahy odcizila odličovač očí, který ukryla v kapse a prošla pokladnou bez placení. Odličovač se vrátil prodejně a žena musela zaplatit blokovou pokutu.

Dne  9.11.2010 v  11:55 hod. strážníci vyjeli řešit další krádež – tentokrát do supermarketu v ul. Bezručova, kde polský občan odcizil láhev vodky za 90 korun. Tento bezdomovec se podobného chování dopustil již několikrát. Zboží bylo vráceno prodejně a  s  ohledem  na  zjištěné   skutečnosti ( muž bez finančních  prostředků a bez  obydlí ) byla celá  věc  vyřešena  na místě  důraznou domluvou.

Dne 9.11.2010 ve 12:10 hodin se na linku 156 obrátila  žena s  prosbou o  pomoc. U svého bydliště u kostela sv. Petra a Pavla  má   poruchu  na   vozidle  (autobaterie)  a  potřebuje  pomocí  startovacích  kabelů  nastartovat, aby dojela do servisu.  Bylo  předáno hlídce  MP, která  se po domluvě  se jmenovanou dostavila na místo a ženě vozidlo  zprovoznila. Ta poté z místa odjela.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Dotaz


Mám dotaz k případu ze dne 9. 11. 2010 v 11:55 hod. Nemělo by se něco dělat s občanem cizí země, který nemá bydliště a navíc opakovaně krade? Kdyby kradl jídlo, dá se to pochopit, ale když krade alkohol... Tím děláním nemyslím to, že dostane pár facek (důrazná domluva) a tím je to hotovo. Už vidím jak třeba v Německu trpí tamní policie čecha bezdomovce, který jim tam ještě opakovaně krade v supermarketech alkohol...


https://www.traditionrolex.com/7