Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
mekul 2018

Kdo to ví , odpoví.

Možná tady budu za rejpala , ale zajímá mne jedna věc.

Nedlouho před komunálníma volbama byl opraven chodník vedoucí od semaforu na Pražské směrem k parku .Tento chodníček sestává s betonových dlaždic a místama byl dost v dezolátním stavu.Spousta dlaždic byla popraskaná , některé se viklaly tak , že na ně stoupnout hrozilo vyvrknutím kotníku a maminky s kočárky zde absolvovaly slalomový trénink.

 Dnes , necelé dva měsíce po opravě , je z celkového počtu 72 nových dlaždic 25 ks opět popraskaných , dalších cca 10 se opět viklá a opět hrozí úrazem .

Tato tzv. oprava stála jistě ne malý peníz a tak se ptám :

1.Kdo opravu chodníku prováděl  ?

2.Kdo je investorem této " opravy " ?

3.Kdo vypracoval technologický postup opravy a kdo jej schválil ?

4.Kdo provedení práce kontroloval ?

5.Jaká je záruční doba opravy a jak budou odstraněny vzniklé závady .

A abychom se vyvarovali opětovného poškozování  a následovných oprav chodníku , nebylo by vhodné sem umístit značku zákazu vjezdu pro motorová vozidla  ?
 

Dotazy předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Alexander Klimeš

2 6.12. je zastupitelstvo.


6.12. je zastupitelstvi. Můžete se tam zeptat.

Nebo si na stránkách Mělníka vyberte zastupitele, kterýho jste volil, a pošlete mu svůj dotaz mailem.

2.2 ul. Vodárenská


Chodník v ul. Vodárenské je stejný případ. Ve vrchním úseku ulice byla nedávno provedena naprosto zoufalá oprava zámkové dlažby.

Pane Klimeši, je dnes v ZM/RM stavař? Kdo je po volbách vedoucí stavební komise na MK?

Jakub D

2.2.2 Dovolím si odpovědět.


Dovolím si odpovědět za p.Klimeše (snad se nebude zlobit). V Zastupitelstvu není žádný stavař, komise dosud Rada neustanovila.

Ta "zoufalá" oprava zámkové dlažby v ulici Vodárenské je skutečně jen dočasné řešení - reklamace pásu narušeného výkopem - jen aby to bylo během zimy zakryté. Výběrové řízení na tento chodník proběhlo, ale pro zmatečnost zadání nebylo možné provést vyhodnocení (byl jsem členem komise). Proto jsme požádali o kvalitní zpracování zadávací dokumentace, nové výběrové řízení a následnou rekonstrukci chodníku. To by mělo proběhnout po skončení zimy.

2.2.1 chodník


Nedávno na opravu tohoto chodníku (snad až dolů) bylo vypsané výběrové řízení, tak snad ten chodník udělají zgruntu celý nový...

2.1 zastupitelstvo 6.12.2010


jsem , děkujte bohu , nestihl a dost mne to mrzí , jelikož dotazů mám více .Ale chystám se na příštíi , ale mám pocit ,  že po prvním dotazu budu  vyveden ze sálu , jelikož se p."starostovi " Neumannovi nebudou moc líbit.Ale aspoň konečně uvidím městskou policii v akci , už se mi po nich od září , kdy jsem je viděl v činnosti naposledy u semaforu na Pražské , dost stýská.

 

Proto se ptám Vás , jako člověka fundovaného a všehoznalého , zda jste schopen mi odpovědět kdo za tenhle šlendrián na radnici zodpovídal/zodpovídá ?

1 To je tak, když po té


To je tak, když po té cestě jezdí rozvážeč pizzy " zrovna včera sem ho viděl, jak si to tam drandí Smiling "  nemluvě o nákladnících co jezdili vod pražský s naplněnym kontejnerem, pak se není čemu divit.

1.1 a nejen on ,


 ale i jedna nejmenovaná mělnická výrobna HRŮZA lahůdek .A dokonce i člověk , který má naše děti vychovávat a  učit děti vážit si práce jiných.

Mluvím o sobě ředitele  ZŠ  , který  klidně zaparkuje své soukromé motorové vozidlo přímo před školou , kam není možný vjezd ,aniž by poničil travnatou plochu.