Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Bowling Ludmila 2017

U císaře (buffalo amerikan restaurant)

Zdravím, vážení musím se s vámi podělit o něco vyjímečného co se nám dlouho nestalo. Vzal jsem svou celou rodinu na výlet do města Mělník a velice mne celé město překvapilo.
Zašli jsme na večeři do Buffalo American Restaurant (U císaře). Obsluha byla velmi ochotná a jídlo bylo super, pan kuchař se nás zeptal jesli je vše o.k. Velice doporučuji mají vnitřní vytápěný dětský koutek se spoustou hraček, zrovna byla akce SNĚZ CO MŮŽEŠ za cenu 149,-. kuchyň je zde nejen americká, jsou tu i české speciality.Podle obsazenosti restaurace je asi vyhlášená. Velice doporučuji za celou rodinu. V letě tu mají mega zahradu též s dětským koutkem.
s pozdravem Eda.

Kalbičky & pařenice předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Proč mám pocit že to


Proč mám pocit že to není komentář náhodného turisty? Tím nechci zpochybňovat restauraci!!!

Obrázek uživatele malý princ

1.1 Stejný pocit


Mám naprosto stejný pocit jako Ty.

1.1.1 Také mi přijde


...., že je pan turista Eda nějak moc informovaný, když ví, jak to tam chodí v létě Smiling, a že hned věděl, kam jít na oběd a kde to v kterých médiích  pochválit Eye-wink .

Na druhou stranu mi to připomělo zajímavou situaci, se kterou se často setkávám. Také občas někam přijedu, jsem tam z něčeho nadšený, najdu to na netu a pochválím jim to v jejich médiu. Výsledek je většinou ten, že se stanu podezřelým místním hráčem, který hraje za nějakou partu, která to všechno  spáchala a samozřejmě to místní kritizují ( tu pochválenou věc) a hledají na tom chyby. Dál už raději nediskutuji, nemá to cenu. Jak má vlastně turista vyjádřit, že se mu někde něco líbí, a že to tam dělají dobře a dál je motivovat v dobře nakročené cestě ? Eye-wink. Na druhou stranu nemá nikdo usnout na vavřínech a je třeba rozumně hledat i nedostatky a diskutovat o nich.

Obrázek uživatele raist

1.1.1.2 komerce


 

Jj, také proti té restauraci nic nemám, naopak - ale také mi to přijde jako komerční sdělení nepříliš dobře schované za turistův názor. 
Čím častěji nám všem bude někdo Mělníček zahlcovat těmito spornými příspěvky, tím víc si na to budeme dávat pozor, a tím menší bude šance nechat propagovat dobré hospody či služby spokojenými zákazníky.
A hlavně reklama na Mělníčku je levná a lze ji umístit tak, že působí mnohem účinněji než komentář v diskuzi, stačilo se ozvat.
Na druhou stranu už to teď díky této diskuzi a tipům mazat nebudeme.

1.1.1.1 Tede jsi mě přivedl na


Tede jsi mě přivedl na jednu myšlenku. jak je pochválit? No přece doporučit je v místě bydliště a v okruhu přátel.

 

Takjže doporučuji. Na karlštějně se dělají až do vánoc prohlídky. Není tam moc lidí, jsou krásné prázdné vlaky a o víkend jezdí jen elefanti.

 

Po cestě k hradu je hospoda s názvem Pod hradem (v poslední zatáčce před peší zonou). Nalákal mě přístup číšníka který venku ometal sníh a hned zmínil že až půjdem dolů at se stavíme že mají králíka a kachnu a nevím co ještě. Ok po cestě dolu jsem tam zašel. Z počátku zděšení. Uklizená a čistá restaurace to nebyla. Ale to jídlo. Česnečka a držková jedna básen. Pak rizoto a vepřo knedlo zelo. V rizotu zelené fazolky, rýže chutnala po rýži, maso po masu a tak dál. Vepřové s knedlíkem takhle dobře neumí ani moje babička. Když jsem dojídal tak z kuchyně vylezl starý pán zeptal se jak chutná. Já byl skutečně unešen protože to bylo fakt výborné. Vypadlo z něj že už skoro 160 let to vede jedna rodina a vytáhl staré fotky i nějakou knížku.

Tam to dělají fakt s láskou a bylo to skutečně dobré. Doporučuji. Je to krásná cesta a když je sníh, prázdné cesty, žádné davy cizinců tak si připadáte jak v pohádce.

 

1.1.1.1.1 Magnete, díky


.... za tip, který sice v tomto ročním období letos nevyužiju, ale rozhodně jde o věcnou kvalitní informaci, byť se netýká Mělníka, ale může nás zajímat.-- Tys to chlape popsal, že se člověku sbíhají sliny Laughing out loud)

Chválit se dá všude a lecos. Myslím, že už jsem se tu v létě zmínil o něčem podobném v Liberci. Tam je hned za ZOO směrem na Lidové Sady taková nenápadná hospůdka, a když mi pan domácí poradil, kde zaparkovat ( jel jsem z druhé strany) a abychom se stavili, tak jsem fakt jinak nemohl, byť je za hezkého počasí posezení na terase restaurace U jezírka parádní záležitost.

1.1.1.1.1.1 Kámo já jsem milovník


Kámo já jsem milovník zimy. Zrovna včera ZOO LIBEREC Laughing out loud Nikod nikde. byl jsem metr od slona který se koupal v bazénku. Tygři dostaly nažrat a já na to koukal sám v celém pavilonu. Do toho krásně zasněženo.

 

Si se akorát trefil. Jinak mě napadla ještě jedna hospoda. Když u nás na Mělník dorazila Americká kuchyně doporučuji využít Restauraci People kousek od Václaváku. Nebudu se rozepisovat. Prostě dobrota. Už když kouknete na odkaz tak tam je ten hamburger vyfocený a každému musí bejt že to není Mac za dvacku Laughing out loud

jen doufám že u nás to bude stejně dobré. Jídelníček od nich už má v kasliku asi každý. Bohužel když si vezmu že sedím v kanclu a mám hlad. Zavolám do Vináče a objednám odskoušenou klasiku než abych riskoval. až tam někdo půjde mohl by dát vědět.

1.1.1.1.1.1.1 A tady jsi už byl ?


A když tak chodíš na ten Václavák, tak mi prozraď, zda jsi byl už v nejslavnější hospodě v Praze Smiling ? No, taky ji dělají reklamu v seriálu Chalupáři Eye-wink . Křemencova ulice už není z Václaváku daleko, a jak říká v seriálu herec Jiří Větrovec, tak tam ten Kolumbus mohl chodit na pívo Smiling.

Mají tam sice jen hlavně Flekovský guláš a knedlo, vépřo, zélo, čili, žádná Amerika Laughing out loud , ale mohlo by se Ti tam líbit. Pivo sice jen 0.4 l za 59 Kč.... černá Flekovská 13ka, poněkud jiné a lepší chuti, než černá piva, ale když máš štěstí, tak Ti tam zahrají i na tahací harmoniky. No, koukni na tohle http://www.ufleku.cz/  A to hlavní nakonec: Ve 22.40 tě odveze z Hlavního nádraží přímý vlak na Mělník s příjezdem ve 23.40, tak si s tím tipickým WC-problémem nemusíš dělat hlavu Laughing out loud . Ahoj !

1.1.1.1.1.1.1.1 Hele nebyl. Nějak jsem


Hele nebyl. Nějak jsem tam nikdy nedostal. Když jsem pracoval v Jindřišské tak jsem ještě chodíval na obedy do Provaznice. Jedna z mála slušných hospod v centru a doporučuji přečíst tu legendu Smiling

 

Jinak mě tak napadlo že jsem tady tomu Buffalu udělali nejlepší reklamu Laughing out loud Ale co mají to od nás k vánocům Laughing out loud