Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Děkuji...

Tak jsem se dnes dozvěděl, že se pouze několik metrů od sídliště Slovany může začít stavět nové sídliště.

 

Děkuji všem kdo to umožnili. Byla to jediná louka široko daleko kam se dalo jít se psem. Člověk koukal z okna a byla to jediná plocha něčeho zeleného. Bylo to jediné místo kde si mohly děcka hrát. Okolo jen silnice a rodiné domky.

Máme tu 3 břízky. když se radní vytahovali po kalamitě že za popadané dají nové, tak to u toho skončilo.

Radnice 2010 nám tu slíbila kontejnery. Taky nic.

Ve volebním magazínu ODS jsem se dočetl že tu máme moderniozované veřejné osvětlení. Pokud tím myslí to které zde udělali když to tu stavěli, tak je to pravda. Jinak mám pocit že to byla jedna z mnoha lží této strany.

No nic. Byty jsou neprodejné už teď. Tak budou ještě více. Stačí se podívat kolik se jich tu prodává a je to všem jasné. Přitom je to jedno z nejklidnějších sídlišt na Mělníku.

 

Děkuji...

 

 

ODKAZ NA INZERÁT

Pokec, jen tak, drby předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Většina volných


Většina volných pozemků v této lokalitě, je nabízena jako stavební parcely " na sídliště", obvykle prodávané i s projektem.

Nebo si myslíš, že by mi to nabídli za 100Kč/m jako louku, kde bych mohla pást kozy? Jestli jo, tak napiš kdo, hned za nimi běžím.

2 Takhle nějak


Takhle nějak asi museli mluvit "starousedlíci" před plánovanou výstavbou čtyř paneláků, tvořících dnešní slovanské sídliště. Zastavění nového území nebude nikdy snadný, ale nespornou výhodou je, že se o tom už může mluvit (možná i něco dělat).

Obrázek uživatele Lipost

2.1 Možná...


Třeba to zas nikdo nebude chtít. Stejně před více jak rokem padl projekt Mělnické stráně nedaleko tohoto sídliště. Taky se o tom všude psalo a pak ticho po pěšině. Projekt byl zrušen a stránky smazány.

2.1.2 Ráda bych měla také 


Ráda bych měla také  informaci o pádu projektu MS, ale info z webů je stejné jako dřív, minulé vedení radnice mi tvrdilo cca tři měsíce nazpět, že oficiálně projekt - řízení není zrušeno. Máte to někde ověřeno, že to padlo? Je pravda, že v reálu se nic neděje, jen pár stromů vykáceli a hotovo.

Obrázek uživatele Lipost

2.1.2.1 Ofiálně to potvrzeno


Ofiálně to potvrzeno nikdo nemá ani jsem se po tom nikde na radnici nepídila. Nebudu tu psát o tom "slyšela jsem..." a podobně. Jen vycházím z toho, že nabízené byty, řadové domky a domy byli staženy z nabídky realitních servrů, kde kdysi byly, pak z jejich vlastních stránek, které jsou úplně zrušeny a co je hlavní taky se tam nic neděje. Žádné bagry, sítě nic. Tak předpokládám, že projekt je minimálně pozastaven. Po pravdě jenom dobře pro místní obyvatele Smiling

2.1.1 ...


Zrovna ty Mělnické stráně, nebo jak se ten projekt jmenoval, jsem dneska hledal a stránky skutečně už nenašel. Za to jsem v minulosti našel projekt bytového domu "rezidence Bezručova" (odkaz dávat nebudu), který teď na konci roku už měl stát Smiling (mezi Kauflandem a závorami)... Jak je vidět, plánů je na Mělníku dost, realizace je už horší. 

Obrázek uživatele Lipost

1 Komu poděkovat


Menší část parcely ZDE.

Ta větší část TADY.

No a ještě TADY ten kousek.