https://www.traditionrolex.com/7

 V ul. Legionářů hořelo, Povedený mladík | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

V ul. Legionářů hořelo, Povedený mladík

V ul. Legionářů hořelo
Dne 14.12.2010 ve  21:57 hodin operační kamerového systému uviděla, že se z ul. Legionářů valí dým. Na kameře číslo 1 zjištěno, že  dým  vychází z nemovitosti mezi restaurací Modrá hvězda a hernou. Do místa byla  vyslána  hlídka MP, aby celou věc prověřila. Tam strážníci zjistili, že dým vychází  z rozestavěných  garáží. Na  místě byl i provozní restaurace Modrá hvězda, ten sdělil, že  v provozovně  zahořel komín, od kterého vzplál pravděpodobně plastový materiál v přilehlé budově. Vzhledem k situaci  byli na místo přivoláni hasiči a ve 22:28 byl požár uhašen.

Povedený mladík
Dne  15.12. 2010 v 00:25 hodin hlídka MP v  ul. Mladoboleslavská  spatřila podezřele  chovající  se  vůz, jehož řidič, jakmile spatřil hlídku, přidal rychlost, začal kličkovat a snažil se ujet. Strážníci za ním vyrazili a v ul.Dolní tento vůz narazil do jiného vozu a poškodil mu světlo. Mladík ve voze sdělil, že žádný řidičák nevlastní. Prokázal se kradeným občanským průkazem. Ve voze zahlédli strážníci na zadním sedadle pušku  – posléze zjistili, že jde o airsoftovou zbraň. K celé věci byla přivolána hlídka P ČR, která si případ převzala. Tento 16letý mladík z Mělníka byl zájmovou osobou pro policii a auto, ve kterém jel, bylo kradené

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Úkol MP Mělník


Dotaz. A neberte to prosím jako rejpání nějakého hova*a!!! Před nějakým časem bylo město rozděleno na několik částí, příčemž každá měla svého MP. Ze začátku se dokonce stalo že byly i vidět. Dnes už to tak není.

Toto pravidlo už neplatí?

Co dělá MP během období kdy sněží a město dopravně kolabuje? PČR je jasné že pracuje okolo města ale co dělá MP? Mohou vůbec něco dělat?

A v neposlední řadě. Když MP prochází po městě a vidí že je někde zničen obecní majetek, vyházeny kontejnery či cokoliv jiného, hlasí to v ten okamžik někam? Mám totiž ten pocit že pokud to nenahlásí nějaký občan a nepožádá o nápravu tak to nikdo neudělá a vidím v tom docela velký potenciál MP.

 

Pokud je to blbej dotaz tak se omlouvám ale zeptat se chci Laughing out loud   


https://www.traditionrolex.com/7