Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Zvláštní zákazníkV průběhu měsíců září, říjen a listopad letošního roku, navštívil v té době neznámý muž benzínové čerpadlo na Mělnicku. Při svých návštěvách vždy vstoupil do prodejny, zde nakoupil potraviny, poté zaplatil a z prodejny následně odešel k zaparkovanému osobnímu vozidlu.

Na tomto jednání by nebylo nic pozoruhodného, nebýt toho, že se při nákupu muž po prodejně pohyboval s rozepnutými kalhotami a z nich měl vyndané a obnažené přirození. Při jeho třetí návštěvě došla s jeho chováním šokované pracovnici obsluhy trpělivost a po jeho odjezdu věc oznámila policistům.

Policisté případ začali šetřit jako podezření z trestného činu výtržnictví a po podezřelém muži začali pátrat. V uplynulých dnech zjistili na základě získaných informací, že se jedná o čtyřiadvacetiletého muže z Nymburska. Policejní komisař zahájil dne 13. prosince 2010 trestní stíhání muže pro výše uvedený trestný čin, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na dvě léta. Trestní řízení obviněného je dále vedeno na svobodě.Zpravodajství