https://www.traditionrolex.com/7

 Dotazník | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Dotazník

 

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/nazor-obcanu-ke-sluz/

PROSÍM O VYPLNĚNÍ TOHOTO DOTAZNÍKU TÝKAJÍCÍ SE MĚSTA MĚLNÍK. VYPLŇTE DO 1.1.2011 DO 14H. PŘÍPADNĚ MŮŽETE ROZESLAT SVÝM ZNÁMÝM.  DĚKUJI MICHAL VLČEK

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

5 Nejde...


Moc rád bych vyplnil, ale vzhledem k tomu, jak jednotlivé možnosti navazují na otázky, to nejde... Nehledě na nesmyslnost návaznosti povinných a nepovinných otázek. Je mi líto. Myšlenka dobrá... Smiling

5.1 Také nevyplním


... a nechápu, co to autora tři měsíce po volbách a ještě o Vánoce napadlo. Navíc je to spíchlé tak horkou jehlou, že se to nedá.

Dnes je například skoro všude pravo-levá koalice, což je složení ODS-ČSSD, nbo TOP 09-ČSSD, což autor vůbec nebere na vědomí.

Jaká asi může být změna za ty tři měsíce, když se ani nic zvláštního pro občana neděje. Jen jsem si všimnul, že byl v radnici ( v listu) jednou nenápadně propagován Mělníček, což je sice hezké, ale to bylo v jednom čísle, tuším v roce 2005, nebo 2006 také.

Na radnici jsem vyloženě nikdy nic nepotřeboval, ale určitou zkušenost mám. Musím říci, že mi vždy slušně odpověděli. To nelze zaměnit s tím, zda se mi nějaká odpověď výsledkem líbí, nebo ne.

Obchvat. Tak, ví se, že ho Mělník potřebuje. Už jen z důvodu, že obchvat má leckteré město a v pátek a v neděli tu nutnost vidíme asi nejlíp. Když se nad tím zamyslím, tak ani nevím, že tam po stávajícím obchvatu kolem trati vůbec něco jezdí, pokud tam nejedu. Hluk ? Tak jistě, hlavně pro ty v blízkosti.

Policie by přece měla brát slušný plat, aby motivovala lidi do svých řad ( tvrdý výběr). Měla by mít techniku, kontrolovatelné pravomoce a rovněž výsedky své činnosti. Jak se na to může vůbec někdo ptát. Knížky. I v době internetu mají svoji duši a krásu. Ale, nedivme se lidem v dnešní uspěchané zmatené době,kdy právě máme ty počítače s internetem a člověk spíš shání nové věci a poznatky.

Mám teď práci, tak to dál nebudu rozebírat, ale chtělo by to zkrátka celé přepracovat.

5.1.1 Pokráčko.


Aha, tak jednička je trochu nešťastná. Jednak nevím, proč jsou různá místní sdružení označována, jako pravicová. Tam bych to vůbec neužíval. Mně už tohle politické rozdělování připadá, jako hra ve školce. A pak, člověk vybírá třeba kandidáty z celého spektra, tak je to opravdu otázka vhodná tak akorát do parlamentních voleb, ale ne do komunálek.

Sedmička....První tři akce jsou nám místním známé dost, ale co bych rozhodně podpořil, je kladné uvažování o vytvoření městského podzemního okruhu a jeho zpřístupnění veřejnosti, či turistickému ruchu. Je smutné, že to většina čtenářů i těch vlivných, kteří sem začali před volbami přicházet, že to stále ignorují. To téma tu bylo nedávno náhodně opět otevřeno. Není se třeba bavit jen o jednání zastupitelstva Eye-wink Smiling .

16- odpad třídím a prý jsme na prvním místě v Evropě. Problém je, že se to pak prý všechno hodí mnohdy na jednu hromadu.

Osvětlení, lanovka. - Tak každý se asi někde pohybujeme, někam ani nepřijdeme a chceme, aby to bylo nejlepší u nás a v centru, nebo u nás v centru. Lanovka je v současnosti nepotřebná, ačkoliv ta vidina lanovky třeba v Ústí, kde se bude jezdit na Větruš má jistě svoji motivaci. Jednak tady máme možnost třeba ekovláčku pro turisty ( přístav- centrum) a jak říkám, tak napřed podzemí, a pak můžeme přemýšlet dál.

21- není dostatečný . Opraveno je toho dost, ale postrádám turistické magnety ( podzemí, významné výstavy apod.). Čili, vůbec nemám co zakroužkovat.

Nejlepší park je na Polabí, to asi bude každý souhlasit. Útulný, málo zničený, prostor pro děti zachovalý. Je nač koukat.

Výsledek revitalizace prověří čas, ale na první pohled je výsledek jistě lepší, než když se začala dělat.

S velkým tanečním sálem souhlasím z principu. Tohle město mělo velké sály a nemá ani jeden.

Ostatní otázky mi jsou celkem tak nějak....

Co nakonec ? Člověk má někdy tendenci si myslet, že většina lidí vidí přece věci podobně jako on. Lidi někdy rádi vyplňují dotazníky a jsou zvědaví, jak dopadnul průzkum, ale musí je to zaujmout. Musí vidět i tu svoji možnost. Chtělo by to všechno nějak lépe promyslet a zamyslet se, proč ten průzkum a zrovna teď děláme. Tu politiku bych úplně vypustil a spíš bych udělal takovou anketu, jak si občané představují možný vývoj určitých věcí v našem městě. Takový návrh pro radní, aby se měli čím zabývat a nebylo to, jako někde v parlamentu, kde se buď hádají ( osobní souboje nejsou vyjímkou), nebo vymýšlejí zákony pro sebe. Kolik věcí je schválně složitých, aby se mohlo živit spousta lidí u soudu apod.

 

 

4 vyplněno, přestože...


Vyplněno, přestože některé otázky neměly možnost smysluplné odpovědi Eye-wink

A nedalo mi to a chtěl jsem si "sfouknout" další dotazník (na spravení chuti) na tomto serveru - Mobily... Nejprve mě zarazilo, že dotazník se prvotně ptá na konzumaci jogurtů Laughing out loud a pak mě dorazilo, že po otázce na počet používaných mobilních telefonů následuje možnost výběru jen jedné značky a jednoho operátora... Další dotazníky již zkoušet nebudu! Eye-wink

Obrázek uživatele raist

3 re: Dotazník


Jen pro info: dotazník byl přesunut z krátkých zpráv (kde neměl co dělat) do diskuze.

2 Dotaz


Ten dotazník má suplovat obecní volby ?

1 :-/


Promiňte, ale dotazník, kde jsem nucen vybírat z možností, které jsou obě nesmyslné je pro mě jako respondenta nepřijatelný. Rád bych ho vyplnil, ale takto to neumím...

1.1 Ano otázka zda je


Ano otázka zda je lepší minulé nebo současné vedení je dost mimo. Minimálně by tam měla být ještě možnost že nejsem spokojen ani s jedním. Na druhou stranu je tam mnoho otázek týkající se jak života ve městě, péče o majetek ale i stavu částí města které jsou velice rozumné. Pokud to bude mít nějaký přínost tak těch 10:27s co jsem tomu věnoval za to stojí!!!

1.1.1 :-)


Přesně tu jsem měl na mysli. Výsledek bude ten že tu minulou perverzi si vybere jen málokdo a současné vedení nám potom bude o hubu otloukat že oni jsou nejlepší...

1.1.1.1 Hele já sem nad tím


Hele já sem nad tím hlobal a to minulé vedení jednu ohromnou výhodu mělo. Z osobního pohledu jsem věděl kdo je kdo, co umí, jakou má minulost a že je to pravice.

Dneska nevíš kdo jakej je, je to středová koalice takže ani nevíš jaké hodnoty budou určovat a když porovnáš letošní koaliční smlouvu s tou minulou tak ta minulá alespon jasně řekla co a jak chce. Ta letošní jen říká co by asi tak dohromady chtěly.

V neposlední řadě a možná že se pletu, mám ten pocit že na posledních pár let kdy je možno čerpat ohromné dotace z EU by byly lepší lidi co vědi jak na to. Já prostě zastávám ten názor že pokud si někdo nakrade za cenu že je něco lepší tak at si to vezme. Pokud teda jen nekrade a nic nedělá Laughing out loud Ale tahle radnice podle mě žádné velké prachy z EU nedostane. Ted bude ještě dobíhat několik žádostí ale pak už ani tuk.

Proto je možná o něco lepší to staré hrozné vedení Laughing out loud

1.1.1.1.2 :-/


Proti starému vedení hovoří ten hnůj který prezentovalo jako zastupitelskou demokracii. Proti tomu současnému ten hnůj který použilo ke svému vzniku. Věř mi - výsledek bude stejný, jen s tím rozdílem že si pan Neumann a jeho kumpáni budou vytírat své nevymáchané huby nezkušenými a (jakkoliv je jinak oba osobně docela beru jako chytré a slušné lidi) naivními Mikešem a Volfem.

1.1.1.1.1 No jasně!


No jasně! A těm, kteří byli v tom minulém a jsou i v současném vedení, bychom měli nechat vybudovat pomník na náměstí nebo alespoň pamětní desku na radnici! Laughing out loud


https://www.traditionrolex.com/7