Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

O vánočních svátkách se kradl i ničil majetekNěkteří občané regionu Mělnicka nemohou říci, že by měli vánoční svátky prožité plné klidu, pohody a bez ztráty na majetku. Ti, kteří přišli při vánočních nákupech o své doklady, finanční hotovosti či přímo vánoční dárky nebyli jediný, kterým zloději znepříjemnili nejkrásnější svátky v roce.

Zloději se dne 25. prosince 2010, během svátečního odpoledne, vloupali do rodinného domu na Mělníku, kde způsobili škodu na poškození a odcizených věcech, včetně elektroniky škodu bezmála za 100.000,- Kč.

Podvakrát, v obci Tišice a Neratovicích, byli majitelé svých garáží nemile překvapeni, když při kontrole svého majetku zjistili, že mají poškozené garážová vrata a z vnitřních prostor odcizené věci a nářadí. Celková škoda se zde vyšplhala na částku cca 86.000,- Kč.

Majitelé rekreačních chat v zahradní kolonii v katastru obce Veltrusy, oznámili jejich poškození a odcizení věcí krátce před svátky. Neznámý pachatel jim zde způsobil škodu ve výši 5.700,- Kč.

Pachatelé neušetřili ani osobní vozidla. V Kralupech nad Vltavou i na Mělníku se dne 22. prosince, v nočních hodinách, zloději vloupali do dvou zaparkovaných aut poté, co rozbili skleněné okenní výplně. Z vozidel si odnesli převážně autorádia a další drobnosti. Škoda zde byla následně vyčíslena na celkovou částku téměř 16.000,- Kč.

Policisté z Územního odboru Policie ČR věří, že pachatele těchto trestných činů brzy dopadnou, aby nemohli nadále škodit ostatním spoluobčanům.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Já vám taky věřím


Já vám taky věřím klucí bezpečnostní Laughing out loud

1.1 Co to tu furt


Co to tu furt žvaníš?

1.1.1 Ty jsi měl dneska asi u


Ty jsi měl dneska asi u pásu dřinu co? Jen co jsi přišel tak tu házíš jednu větu lepší než druhou. Nazdar cizinče!!!

1.1.1.2 Tak za prvé - nejsem


Tak za prvé - nejsem cizinec!

Za druhé - nedělám u pásu!

Za třetí - dneska jsem v práci nebyl!

Za čtvrté - jakožto po celý rok, tak potom obzvláště o svátcích mě nebaví číst ty tvoje žvásty!         (bohužel v rubrice "Poslední komentáře" na první pohled není vidět, kdo psal příspěvek. Jistě bych ho pak rád přeskočil bez povšimnutí) 

1.1.1.2.1 No a když je


No a když je nechceš číst tak když ho najdeš tak ho nečti a nebo na něj nereaguj. Mě ty tvoje příspěvky v kterých máš pravdu jen ty samozřejmě taky nebaví!!

1.1.1.1 Co to tady zase


Co to tady zase kecáš ty blbečku?! Ty si myslíš, že to je sranda dělat v dnešní době policajta?

1.1.1.1.1 No toho v zásahovkách,


No toho v zásahovkách, na vyšetřovačce a jinejch specializovanejch útvarech bez pochyby dřina je. Ale takový hovada u silnice jsou asi v klidu. I když teď jim vezmou chudákům dva tisíce Laughing out loud to bude breku...

1.1.1.1.1.1 Zahráváš si


Zahráváš si chlapče. Važ slova!

1.1.1.1.1.1.2 Makešoo, je uplně


Makešoo, je uplně zbytečné řešit tohoto mentála. Sám bude ubrečenej s prosíkem volat policajtům, až bude potřebovat pomoc. Teď tady dělá ramena ale nikdy neví, kdy mu příjde vhod pomoc třeba právě od "hovad u silnice".

1.1.1.1.1.1.1 No to bohužel neumím a


No to bohužel neumím a chlapec už taky nejsem. Jen by mě zajímalo co se může stát. Dostanu od tebe mínus? Laughing out loud