Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Za ztracený zapalovač vyhrožoval
Dne 25.12.2010  v 20:25  hodin strážníci zasahovali při roztržce mezi přítelem a přítelkyní kvůli ztracenému zapalovači. Žena byla silně rozrušena  a uvedla, že její přítel  vzal  z  kuchyně  nůž,  který  následně  vrátil  do šuplíku, vzal  kuchyňské prkénko a vyhrožoval, že ji zbije. Nejedná  o  první případ  napadení ze  strany přítele. 41letý muž sdělil, že ženě zbitím nevyhrožoval, to by prý nikdy neudělal. Dále uvedl,  že  od  partnerky dostal dvě facky.  Oba   byli  hlídkou vyzváni, aby upustili od vzájemného napadání, čehož uposlechli. Dále byli  poučeni  o  možnosti  podání  trestního oznámení či dalších krocích,  jak situaci  a jejich vztah dále  řešit.  Lékařské ošetření oba odmítli. Protože celému incidentu byla přítomná 8letá dcera uvedené ženy,   celou věc dále dořeší odbor sociálních věcí.

72letá žena se opila a zranila se
Dne 27.12. v 18:56 na linku 156 oznámil muž,  že u  Husova  domu na Mělníku  je  silně opilá žena a  má strach,  aby nezmrzla. V 19:02  hodin volal znovu, že přivolal záchranku, neboť paní upadla a rozbila si hlavu. To už byli strážníci také na místě a společně s RZS odjeli s 72letou ženou na chirurgii. Strážníci v  místě  bydliště  vyrozuměli manžela opilé ženy, který do nemocnice donesl doklady své manželky.

Místo do sanitky na policii
Dne  28.12.2010   v  03:08   hodin  požádala  o  pomoc  pracovnice  chirurgické  ambulance  mělnické nemocnice,  že  mají  v  čekárně  ošetřeného  pacienta  ( tržná  rána nad  levým okem  ), který  do všeho kope a  je   agresivní. Strážníci na místě zjistili, že  muž z Kralup čeká na převozovou sanitku. Neměl ale u sebe žádný doklad totožnosti a strážníci zjistili, že se jedná o osobu zájmovou ze strany policie. Nakonec tedy muž nebyl předán do sanitky, ale na služebnu OO P ČR.

Mladíci se pod vlivem alkoholu změnili ve vandaly
Dne  29.12.2010 v 00:33 hodin oznámil strážníkům muž, že ulicí Pod Vrchem jdou čtyři mladíci a  podle  zvuku kopou do  zrcátek u  zaparkovaných automobilů a jdou za gymnázium.  Strážníci už cestou do této ulice spatřili v ulici Vodárenská, že je přímo ve vozovce postavená reklamní cedule. V ulici Pod Vrchem na strážníky čekal oznamovatel celé události. V ulici byly povalené popelnice a šest vozů mělo skutečně poničená zpětná zrcátka. V 00:44 strážníci tyto mladíky ( 16 – 17 let)  dostihli.  V průběhu šetření se k hlídce dostavil muž, který sdělil, že mladíci z jednoho kontejnerového stání v ulici Pod Vrchem vytáhli jeden plastový  kontejner a pustili ho z kopce do ulice Na Podhoří, kde se zastavil o obrubník u plotu areálu P ČR. Strážníci mladíky z důvodu podezření ze spáchání trestného činu předali na OO P ČR. Dále bylo zjištěno, že všichni jsou pod vlivem alkoholu.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice