https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Opilý bezdomovec zaměstnal spoustu lidí
Dne 4.1.2011 ve 12:40 hodin strážníci museli řešit problémového klienta přímo na odboru sociálních věcí – muž ( bezdomovec)  byl pod vlivem alkoholu. Navíc usnul před jednou z kanceláří. Strážníci ho probudili, muž byl velmi opilý, špatně artikuloval a silně zapáchal. Muže vykázali z budovy úřadu. Ten se před budovou pozvracel a strážníci ho donutili po sobě uklidit a pak odešel pryč z náměstí. V 15.30 ovšem muž zaměstnal tentokrát hlídku státních policistů i zdravotníky, protože stále opilý usnul v prodejně ve Fibichově ulici. Bylo zjištěno, že má rozbitou hlavu a RZS ho odvezla na ošetření do nemocnice.

Parkoval na Hadíku
Dne 4.1. ve 14:00 hodin strážníci řešili oznámení případu, kdy na Hadíku u slepého ramene Labe stojí již týden  osobní automobil, který má prázdné zadní levé kolo. Strážníci zjistili na místě, že vůz je uzamčený, kontaktovali majitele a dohodli si termín na odstranění vozu z Hadíku.

Čí jsou skla z výlohy?
Dne 4.1. ve 14:10 hodin oznámil muž na linku 156, že v ul.  Seifertova jsou u  jeho nemovitosti opřená  skla z  rozbité výlohy a neví, komu patří. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná  o  kusy  skla z  rozbité výlohy,  ale  nikomu  z blízkých provozoven nepatřila. Sklo odvezly technické služby.

Škola smyku
19letý řidič si patrně spletl parkoviště u jednoho mělnického supermarketu se závodním okruhem a zkoušel si zde jízdu smyku mezi zaparkovanými vozidly. Celou situaci monitorovala operátorka kamerového systému. Ve voze seděli ještě dva další mladíci. Strážníci jim důrazně domluvili a vykázali je z parkoviště.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7