https://www.traditionrolex.com/7

 Krádež kol ul.Kosmonautů | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Krádež kol ul.Kosmonautů

Zdravím,


chci poprosit všechny slušné spoluobčany o spolupráci. V době od 16.1.2011 do 18.1.2011 mi někdo ukradl ze sklepní kóje panelového domu 2 jízdní kola. Teprve v sobout jsme si je s přítelkyní dovezli od rodičů, protože jsme se před pár měsíci nastěhovali.

Jedná se o pánské horské kolo Acstar RockSX, stříbrné barvy, s černým gelovým sedlem a o dámské horské kolo Rock Machine, modré barvy, s gelovým sedlem (viz. foto v příloze - je dost nekvalitní, focené mobilem kdysi na výletě).

Chci poprosit všechny, kdo by výše uvedená jízdní kola někde viděli, aby se mi ozvali na 777199261 nebo na info@jankral.com.

Nálezci nabízím odměnu 2000Kč, za nabonzování a dopadení pachatele 10000Kč.

Díky všem za pomoc,

Kajik

PřílohaVelikost
kola2.jpg92.91 KB
kola1.jpg201.74 KB
kola3.jpg169.98 KB
kola4.jpg134.18 KB
Negativní zkušenosti předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 já myslel


No já si řikal, že krádežím kol v paneláku už odzvonilo, ale jak je vidět, zase se to dostává do módy..

2 Zkus


se podívat po nějakých bazarech, pokud je( kola) poznáš. Já už mám dnes tak staré kolo, že bych silně pochyboval, kdyby někoho zajímalo, ale kdysi jsem zažil to samé co ty. Zmizelo v pátek během večerních televizních zpráv a lidi jim ještě otevírali dveře. Přišlo se na to snad ještě za loupeže, jen se tomu nechtělo věřit,že je to vůbec možné.( Ano, takový byl venku hluk a já ,, jedno podobné" ještě viděl, než jsem to zkontroloval.) Dokonce šli zvěsti, že si to takto někdo opatřuje do krámků. Proč nekrást ? Ukazuje nám snad společnost něco lepšího ? Kdo má odvahu, ten zkrátka jede Eye-wink.

2.1 Ha ha


... to by mě docela zajímalo, co se těm divákům tolik nelíbí. Vždyť jde vlastně o radu člověka, který prodělal to samé. A že je u nás spousta věcí postavených na hlavu, tak toho pocitu se vážně zbavit nemohu. Určitě si budu kolo zamykat do komory. To by muselo stát aspoň 20 či 60 tisíc, a pak je to spíš za trest Smiling. A že se najdou lidi, kteří mají žaludek si tu a tam pomoci všelijak a vůbec si nedělají nějaké starosti z možného trestu, to snad pravda je Eye-wink. Co tak trochu přitvrdit v trestních sazbách páni politici ? Předneste to jako návrh ve svých stranách !

Obrázek uživatele Kajik

2.1.1 RE: Ha ha


Taky si s tím lámu hlavu. Jako člověk, který vyrůstal v baráku na vesnici, kde nechával před domem bez problémů klidně i odemčený auto, se mi těžko na tohle zvyká. Holt někteří lidé mají žaludek na všechno a nic jim není svaté.

Vždycky jsem spoustu různých "živlů" před svými kritickými kamarády i sám před sebou obhajoval, jako že za to nemůžou, že jsou oběti prostředí a společnosti atd. Nicméně po tom, co bydlím pár měsíců na relativně kultivovaném sídlišti, kde mi po prvních 14 dnech pobytu nejdříve ukradli z auta stěrače, kde se denně setkávám s tím, jaká jsou někteří lidé prasata, a konečně kde mi 2 dny po nastěhování kol do sklepa tyto ukradli, nemám slov. Moje názory se mění. Ta svoloč by potřebovala řezat (po přesáhnutí hranice "3x a dost" sekat ruce) a pokud (což je velmi nepravděpodobné) dostane do vězení, tak řádně pracovat a né si žrát jako lordi, čumět na televizi, posilovat a vzdělávat se!

Jinak jak píšeš - dávat si kolo do bytu či do komory je šílený. Ani si to nedovedu představit, když přijedu někde z Kokořína jak blátivá koule. Nicméně myslel jsem si, že zamčený vchod, zamčená mříž do sklepa, zamčená sklepní kóje a kola přimknutá k penvému bodu jsou dostačující. Jak bláhový jsem byl!!!

Přeji všem více štěstí než jsem měl já a méně krádeží.

Kajik

---Doufej v nejlepší, získej ještě lepší!---

2.1.1.2 Kdyby to alespoň


... neukradli doslova před mýma očima. Vytahali 5 kol na chodbu, ale ne aby to brali nejkratší cestou, ale přes hlavní vchod v přízemí. Jenom sem slyšel diskusi, zarachotit klíč, jak je paní pouštěla ven a kolo mé ženy stálo u výtahu. Pro tu skládačku se už nevrátili. A já samozřejmě nejdřív šel vše do sklepa zkontrolovat, abych neobvinil nějakou návštěvu, terá si nechala v přízemí kola.

Od té doby jsme se alespoň zabezpečili tím, že kromě obyčejného klíče od sklepní koje a samozřejmě visacího zámku ( musíš mít kvůli pojištění) má zloděj v cestě nyní už dvoje uzamykatelné dveře, takže by se především do sklepa neměl dostat. Naštěstí se všichni bojí o věci a zamykají, nebo tam sice nic ceného nemají, ale už si zvykli. Zkuste se domluvit a společnýma silama to zajistěte. Policie jízdní kola nachází jen v krajním případě.

Obrázek uživatele Kajik

2.1.1.2.1 RE: Kdyby to alespoň


No jo, u nás právě jsou uzamykatelné dveře do sklepa (pevná ocelová mříž na fabku) - tam byl zámek neporušený. Ve skepní kóji menší známky pokusu o vypáčení, ale jinak taky neporušený. Vyndali to horem (mezi vrškem kójí a stropem je mezera, takže se někdo protáh), bylo tam vorvaná izolace na potrubí a podrápaná zeď. Jinak zámky byly 4: vstupní dveře, vstup do sklepa, sklepní kóje, zámek na kola.

Podle mě v tom na 100% jede někdo z baráku. Budu to řešit na schůzi vlastníků, tohle není normální...

---Doufej v nejlepší, získej ještě lepší!---

2.1.1.2.1.1 Víš..


..., to se vždy najde někdo, kdo ty prostory nejdříve okoukne a nějaká vazba na bydlícího není vyloučena. V tomto našem případu to měli zloději jednodušší, že se dveře ke sklepům tehdy nezamykali. To, že zvolili delší cestu se dá vysvětlit tím, že na tu stranu nejsou byty a snad jsou méně postřehnutelnější, nebo výstupní dveře od druhého východu někdo zamkl. Použili snad nějaké kleště pákovky a sám jsem se přesvědčil, že klíče od sklepních kojí pasují i do jiných kojí.

Máš ale pravdu, že někdy je i zloděj mezi spolubydlícími, což také znám, ale většinou jde o osobu jako první podezřelou a bývá tudíž někdy úspěšně dopadena. Tak hezký večer a méně takových zbytečných trápení Eye-wink. Kdyby taková lumpárna byla patřičně trestána, oni by si to leckteří zlodějíčci rozmysleli. ,,Děláme si to sami".

2.1.1.1 Jak často


Jak často přijedeš z Koko v takovém stavu že nejde kolo dát do bytu? Několikrát do roka? Já pokud opravdu přijedu jak popisuješ tak ud beru kolo hned do vany kde ho na nemilost partnerky meju Smiling a nebo si donesu před dům kyblík s vodou a umeju hezky po městském způsobu.

 

krom toho mytí kola ve vaně má opravdu velké výhody Laughing out loud nejen že to prohlubuje partnerský vztah mezi Kelly a mnou ale zároven je po ní mnohem méně následného uklízení Laughing out loud

1 A proto mělo moje


A proto mělo moje milované kolo léta své místo v ložnici. Až poslední dva roky v novém bytě parkuje v zamčené komoře ve vysokých patrech paneláku přímo naproti bytu. Tam si to snad nikdo nedovolí Laughing out loud

1.1 :-(


Já měl kolo na chodbě našeho domu, pod bdělým dozorem Želváků, za zamčenými vraty, připoutané k zábradlí dvěma zámky. A je víte kde... Nové sídlí taky v ložnici.


https://www.traditionrolex.com/7