Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Wanted: Hledá se hvězda plesů a večírků

Chtěla bys být hvězdou věčírku a zrovna si s tím nevíš rady?

Váháš co s vlasy a líčením?

Hledáš novou inspiraci?

 

Ráda ti pomůžu vytvořit LOOK šitý na míru, ve kterém zazáříš jako pravá hvězda!


Cenu nemusíš řešit, na všem se předem dohodneme. Třeba během první "generálky"

 

Kontaktujte mě na [email protected] a nebo 777 23 39 58

 

Těším se!

 

Eva

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele dawer

3 magnet


je debil!

Obrázek uživatele Eva Šenfeldová

2 Děkuju!


Všem, co neváhali reagovat a zastali se mě, upřímně děkuju. Vážím si toho.

Reakce pana Magneta mě hodně vykolejila.

Nic z toho co píše, není pravda a o to víc mě mrzí, že něco takového napsal do veřejného fora.

 

Takže díky! Dobří lidé ještě opravdu existují!

 

Přeji všem krásný den, snad nám zasvítí trochu i sluníčko!

 

Eva

1 Proč to zde stále


Proč to zde stále opakujete když o to očividně není zájem? Na Mělníku je spousta kadeřnictví či salonů kde dělají to samé na profi úrovni.

 

Dejme tomu kadeřnictví u vlečky, Skuhrov, Petra či Raková na Zadůšní.

 

Hezký den

1.4 Komerční reklama?


Vážený pane Raku,

 

můžete prosím diskutujícím prozradit, zda existuje vztah mezi Vámi a Miroslavou Rakovou, která vámi zmíněné kadeřnictví Raková v mělnické Zádušní ulici provozuje?

Váš útok by se dal v případě nějaké vazby Rak-Raková (možná i bez ní) považovat za komerční reklamu (vyjmenování ostatních kadeřnictví bez uvedení adresy a preference jediného by neobstálo jako zpráva ani v seriozním zpravodajství, takže to lze to i podle tohoto kritéria za reklamu označit), která je na Mělníčku zpoplatněna.

 

děkuji za objasnění

1.4.1 no vztah je. Bohužel moje


no vztah je. Bohužel moje matka toto kadeřnictví má už dvanáctým rokem a opravovala spoutu hlav od domácích vizážistů Laughing out loud kdo k ní léta chodí tak se o tom přesvědčil sám.

Všechny kadeřnictví které jsem vypsal patří na mělníku k těm lepším a seriozním.

Co se týká komeční reklamy. Komerční příspěvěk je to co jsem psala mladá slečna a ne to co jsem psal já. Srovnejte si to v hlavě.

 

Děkuji a přeji hezký den....

1.4.1.2 No Magnete, hezkou reklamu


No Magnete, hezkou reklamu děláš mamince. Pokud se mě zase někdo zeptá na dobré kadeřnictví, tak tohle jim důrazně nedoporučim Laughing out loud

1.4.1.2.1 Myslíš že po


Myslíš že po dvanácti letech ji potřebuje? Tady ji potřebujou dvacetileté holky co vylezou z učnáku. Tatínkové jim zařídí salon a oni si tam pak celej den čtou noviny.

1.4.1.2.1.1 Nesmíš myslet,


Nesmíš myslet, musíš vědět. Ale, jak myslíš, můžu tam nechat poslat kontrolu. Laughing out loud Dobré známosti nejsou nikdy od věci. Kde vlastně pracuješ?

1.4.1.2.1.1.1 Kdo mě zná to ví. Kdo


Kdo mě zná to ví. Kdo mě nezná to vědět nepotřebuje. Tím vám všem přeju hezký den.

1.4.1.2.1.1.1.1 Ptám se jen tak pro


Ptám se jen tak pro zajímavost. Ale ještě dnes to zjistím. Smiling

1.4.1.2.1.1.1.1.1 Až to zjistíš tak


Až to zjistíš tak se zastav na kafe. Věřím že zajímavě pokecáme jako civilizování lidé a ne tak jak to občas vypadá tady Laughing out loud

1.4.1.2.1.1.1.1.1.2 R. Rak / poradce v oblasti


R. Rak / poradce v oblasti pojištění. Více nebudu zmiňovat a nechám si pro sebe. Jestli se tady budeš pořád do někoho navážet a budeš se i nadále navážet do mě, tak moc zajímavě nepokecáme.

1.4.1.2.1.1.1.1.1.2.1 Ty máš Google? A


Ty máš Google? A snažíš se tady vyhrožovat? Pokračuj..... Laughing out loud

1.4.1.2.1.1.1.1.1.2.1.1 Já Google nepoužívám.


Já Google nepoužívám. Přišlo mi to mailem čirou náhodou i s fotkama, tomu řikám náhoda. Já jenom doufám, že tady nikdo nikomu nebude vyhrožovat! Možná že se tady najde někdo paranoidní, který má pocit že mu teče do bot. Hodně štěstí. Laughing out loud

1.4.1.2.1.1.1.1.1.2.1.1.1 Hezký večer....


Hezký večer....

1.4.1.2.1.1.1.1.1.1 No, od tebe to sedí...


No, od tebe to sedí...

1.4.1.2.1.1.1.1.1.1.1 Pecka


Pecka Laughing out loud

1.4.1.1 Děkuji. Vy víte, že


Děkuji.

Vy víte, že má autorka příspěvku inzerci zaplacenou nebo nezaplacenou? Vy však skrytou inzerci na kadeřnictví vaší matky zaplacenou nemáte určitě.

Já být správcem Mělníčku, vaši původní reakci smažu, protože pravidla Mělníčku prostě porušuje.

Ostatní vámi vyrčené snad raději ani nekomentuju.

 

 

1.4.1.1.1 Nemá zaplacenou. Placenou


Nemá zaplacenou. Placenou inzerci má třeba ted hospoda U beníšků s nabídkou steaků. Placená inzerce je vždy viditelně označená. Než budete něco psát tak si zjistěte jak to je.

Já ted sice vypadám jako arogantní debil ale mám takový pocit že vy ještě hůř.

 

Opět vám přeji hezký den.

1.4.1.1.1.1 Fascinuje mne, jak


Fascinuje mne, jak všechno víte nejlíp. Jak víte zcela přesně, jak to chodí na Mělníčku s inzercí. Znáte všechny obchodní dohody, smlouvy atd., že?

A když vám dojdou argumenty, vytahujete urážky.

1.4.1.1.1.1.1 Bohužel první kdo začal


Bohužel první kdo začal urážet sem nebyl já. A ani sem ptoti vám nepoužil jediného špatného slova.

Obchodní podmínky Mělníčku znám z toho důvodu že jsem uvažoval o placené inzerci pro jeden webový projekt který dělám právě zde abych ho podpořil. Takže jsem měl k ruce jak ceníky tak různé podmínky. Jestli vás zajímá ještě něco co chcete objasnit tak se ptejte. Rád na vaše otázky odpovím.

 

S úctou a pozdravem

1.4.1.1.1.1.1.1 Nejsem si vědoma, že


Nejsem si vědoma, že bych Vás kde ve svých příspěvcích urazila. O vaši poslední větě v minulém příspěvku se to řici nedá. Já slovo debil za špatné považuju.

Svým příspěvkem jsem chtěla podpořit ty, kteří se zastali autorky původního příspěvku. Je to totiž dost důležitý detail.

1.4.1.1.1.1.1.1.1 Jak někdo jako vy může


Jak někdo jako vy může dát veřejně na odiv své jméno. Obzvláště je to zarážející v případě kdy vás to jméno živý.

A co slova krá.. , slep... a jiné? Pokud se zde chceme takto zdravit tak Mělníček půjde do háje. Dnes funguje tak že zde každý řekne co si myslí a ostatní se ho snaží přesvědčit o své pravdě. Bohužel to nejde pokud příspěvky budou běhat do osobní roviny.

 

Já se takto kolikrát zde pohádal s Čopem, Sokratem, Flegem nebo Raistem a dalšíma. Přesto jsou názory kdy si dokážeme navzájem souhlasit a uznat že i ten druhý může mít pravdu. Vy jste zde zatím nikdy nediskutovala na slušné úrovni a to že vám nahoře v levo bliká odbytej banner neznamená že máte větší právo než já zde diskutovat. Nedej bože urážet nejen mě ale kohokoliv z diskutujících na tomto serveru.

 

Slečno Zikmundová. udělejte si pořádek u sebe, ve svém vlastním životě dřív než ho sem taky někdo začne tahat. Teprvé po té se navážejte do mé osoby.

Jedinej kdo má právo napsat že jsem debil aniž bych se neurazil jsou ty vypsaná jména. Ještě bych zapoměl na Sašu Klimeše. Od nich se nad tím zamyslím a budu hledat kde se stala chyba.

 

Od vás se tomu směju v tomto hnusném pracovním dnu....hezké odpoledné.

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1 Asi jste nepochopil, ale


Asi jste nepochopil, ale slovo debil jste použil Vy sám cituji :Já ted sice vypadám jako arogantní debil ale mám takový pocit že vy ještě hůř. Já jen reagovala na další vaši větu, že jste nepoužil vůči mé osobě žádné špatné slovo. Napsala jsem, že slovo debil za špatné považuji. Protože pokud napíšte, že jsem na tom ještě hůř, znamená to tedy hůř, než arogantní debil. Dovolte, ale to je fakt moc. Tak snad už to je jasnější.

Opakuji tedy zas a znovu, že jsem Vás ani v jednom příspěvku neurazila, ani se do Vás nenávažela. Chytrý čtenář pochopí. Já se jen ptala.

Také by mne zajímalo, cituji:Vy jste zde zatím nikdy nediskutovala na slušné úrovni-jak jste na tohle přišel?

Na pravou míru uvádím, že mne moje jméno živí (nikoli živý),  slečna taky už nejsem. Také bych ráda podotkla, že banner je hezký a nikoli odbytý. A právo diskutovat mají skutečně všichni bez rozdílu.

 

A protože nechi čtenáře Mělníčku dál obtěžovat naprosto zbytečnými diskuzemi mezi námi, nebudu se k tomu dál vyjadřovat. Pokud mne ale budete i dál urážet, udělám co budu muset.  

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Banner je dle mého


Banner je dle mého názoru odbytý. To je mé svaté právo si to myslet.

Omlouvám se za jedno špatné i/y.

Myslím že jestli napíšu slešna či paní tak to na významu nic neměni.

A to jak zde diskutujete sem si ráčil přečíst i jinde.

 

Hezký podvečer a mnoho úspěchu do další práce....

Obrázek uživatele Honza Čé

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Lucko s Magnetem


Raist se nějak neozývá... tohle je už, bohužel, úplně pokažená diskuze - doufám, že do ní dál nikdo přispívat nebude - leda že by (chudák) Eva Š. ještě objasnila všechny DOMĚNKY, které jste tu společnými silami napáchali!! Jakou ty informace od vás asi mají hodnotu??

Magnet172 dělá bohužel velikou chybu, že "píše, co si myslí" a obhajuje to tím, že na to má právo - nejedou to tu uvádí. Ale vytváří tím jen totálně plané doměnky!, které si lze těžko ověřit, těžko je jde vyvrátit.. (chtělo by se psát až VYZVRÁTIT). 

Četli jste někdo Čtyři dohody? či jste byli na stejnojmenném divadelním představení? Smrtelná jedovatost doměnek se zde parádně objasňuje.......

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2 Měl jsi na mysli toto?


Obrázek uživatele Honza Čé

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1 ano ano, zejména to


ano ano, zejména to divadlo...

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Krátce odpovídám na


Krátce odpovídám na dotaz jakou hodnotu má moje informace: Měla poukázat na používání skryté reklamy a napadání potenciální konkurence. Později také na neznalost celé problematiky a podrobnosti dohod či smluv Mělníčku se subjekty nebo soukromými osobami. Z mé strany nešlo o domněnky ani spekulace, jen úvahu nad tím, že není možné bagetelizovat, když neznáme pozadí. Jak jsem napsala už včera, k dané diskuzi se nehodlám dále s již jmenovaným pisatelem vracet.

Obrázek uživatele Honza Čé

1.4.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Lucko, hlavně jste se do


Lucko, hlavně jste se do toho s Magnetem, p.Rakem, příliš zapletla. Proto reaguju. Jako novinářka by jste "respondentovy" reakce měla odhadnout a vyhýbat se takovému střetu.. přeci Smiling

1.3 Ach jo.


Magnete to už snad přeháníte,vadí vám všichni a všechno.Souhlasím s paní co tu píše že ta slečna aspoň nesedí stále u PC jako někdo.Už toho nechte je to trapné.

Obrázek uživatele Honza Čé

1.3.2 super-magnet


Dneska jsem se s podivem prvně dozvěděl z populárně-vědeckých článků o magnetu, který unese až 1300 násobek své hmotnosti!!! (neodymový) Tak to je bomba. Ten, jak se na něco chytne, už se ho hned tak nezbavíte... (leda ho prý zahřát na teplotu nad 80°C - ale to už mi přijde poněkud nelidské)

1.3.1 Mám co na práci Pejsek,


Mám co na práci, pejsek, kolo, chalupa...ale v práci se občas trochu nudím.

Tak ze sebe udělejte pokusné králíky, na hlavy si napatlejte barvy z Tesca ale hlavně že slečna něco dělá. Kdyby byla skutečně ochotná něco dělat tak si vydělá na normální reklamní kampan, dělá to na nějaké úrovni a dokonce si třeba otevře vlastní provozovnu.

A o kvalitách práce této slečny vím velice dobře od lidí kterým naštěstí udělal jen tu její generálku Laughing out loud

 

Tak a šup sem s mínusama Laughing out loud

1.3.1.1 Já bych přejmenovala Magneta na Všeználka.


Jinak pane Magnete četl jste komentáře ,tak jste jistě četl že slečna je studentka.Je jasné že si nemůže otevřít vlastní provozovnu,musí totiž chodit do školy.

Jo a k těm barvám z Tesca.Nevímjakou značku kupujete vy a kde ,jaké máte zkušenosti a znalosti o barvách na vlasy ,ale v tescu prodávají barvy Palete a tak žádný šmejdy.

1.3.1.1.1 Za prvé je to Palette


Za prvé je to Palette Laughing out loud

Za druhé co ta barva dělá si přečteš třeba zde a takových super reakcí je spousta

A za třetí ti v žádném kadeřnictví kde to myslí alespon trochu vážně a vůči klientce dlouhodobě nedaj na hlavu takovouhle barvu!!!

pokud si chceš doma dát na hlavu kvalitní barvu tak si kup třeba Matrix nebo Vitalitys. Bohužel na nákup těchto kvalitních a o něco dražších barev potřebuješ ŽL.

1.3.1.1.1.2 Hhhhmmmm...


HHHmmmm...

Tak už i do kadeřnictví nám pán dělá...

1.3.1.1.1.1 Všeználek


Já to tušla že je Všeználek Smiling

1.2 Kdo nic nedela,nic nepokazi,ze?


 

 Mily pane Magnete,

jsem rada,ze jsem konecne nasla toho praveho. Nikdy jsem neverila tem, co rikaji,ze na internetovych diskuzich vetsinou velmi usilovne prispivaji lide, co nemaji nic jineho na praci. Ano, konecne jsem diky vam poznala,ze to pravda muze byt. Vas prispevek je opravdu velmi k tematu a uzitecny.Ja osobne slecnu, co by rada pomahala jinym byt krasnejsi znam, je to studentka a tak se mi velmi libi,ze nesedi jen tak na zadku,nekouka do PC,ale diky tomuto inzeratu se snazi zapojit se do zivota realneho.

Diky vam,jsem dneska i ja,napsala svuj prvni prispevek k diskuzim vubec, dokonce jsem se i zaregistrovala. Pocitace mam rada,ale myslim ze zustanu u konverzace s opravdovymi lidmi, kteri dokazi nazory,i negativni,rikat z oci do oci.

  S velmi milym pozdravem,

Adela Rodna

 

P.S. ...ano vim,diakritika. Ale laskavy ctenar omluvi,pisi ze zahranici.

1.1 Jak můžeš


Jak můžeš vědět, že o to očividně není zájem? Ty snad paní vyzvedáváš emailovou schránku, nebo snad zvedáš telefon?

Proč musíš komentovat úplně všechno? I to, do čeho ti evidentně nic není?

1.1.1 No během posledního


No během posledního týdne se tento inzerát objevil v diskuzi už po několikáté na horním místě. Stačí když ho slečna znova vyedituje a je hned vydět. No reklama zadarmo. Kdyby to tak zde praktikoval každý tak ani nevíme o čem píšeme....

1.1.1.1 vydět


Někde jste se pane Magnete172 pochlubil, že se občas v práci nudíte. Já fakt nikam nepíšu, abych si neudělal ostudu, ale když si tady čtu tu vaší poezii, tak jednak žasnu, že se za to někdo nestydí, což je samo o sobě na pár facek, a jednak se přestávám ovládat, a začínám psát, a to je taky na pár facek. Takže tedy, až zas bude v práci nuda, a nebude nutně někdo na Mělníčku potřebovat Vaší radu, nebo tak něco, bylo by záhodno nakouknout do pravopisu jazyka našeho. Taky si ho*no pamatuju. ale ve slově vidět, jsem ještě y neviděl.

1.1.1.1.1 Dík az upozornění na


Dík az upozornění na vyjmenovaná slova. Bohužel už několik let pracuji jen s čísly a grafy. Tak ten pravopis jde do háje. Ano to je moje velká slabina. Ač jsem poměrně vášnivý čtenář, tak ten pravopis klesá. Díky za upozornění....