Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Žádost o spolupráciDnešního dne v 06:25 h došlo v Neratovicích, na křižovatce ulic Mládežnická a Masarykova k dopravní nehodě mezi zatím nezjištěným osobním automobilem a cyklistou. Cyklista projížděl po ulici Mládežnická směrem na Libiš. Ve směru od náměstí Republiky do ulice Masarykova jel osobní automobil tmavé barvy, jehož řidič nedal cyklistovi jedoucímu po hlavní silnici přednost v jízdě a došlo ke střetu. Dle zjištění policistů řidič vozidla po nehodě pokračoval v jízdě ulicí Masarykova směrem k ulici Nádražní, bez toho aniž by cyklistovi, který při nehodě utrpěl zranění poskytl první pomoc.

Mělničtí dopravní policisté, vyšetřující tuto nehodu by touto cestou chtěli požádat o pomoc případné svědky události, kteří by mohli  sdělit bližší popis vozidla, řidiče, popř. registrační značku nebo její část.  Svými informacemi mohou napomoci k odhalení a dalšímu potrestání bezohledného řidiče.

Informace lze policistům sdělit buď přímo na Obvodním oddělení Policie ČR v Neratovicích, nebo na linku 158.Zpravodajství