https://www.traditionrolex.com/7

 Kamery a městští strážníci dopadli pachatelky při činu | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Kamery a městští strážníci dopadli pachatelky při činu

V pátek 21.ledna v 04:00 hodin si operátorka městského kamerového systému povšimla dvou žen na náměstí Míru v Mělníku, které se chovaly značně podezřele – neustále se rozhlížely a otáčely. Zaměřila na ně svou pozornost a udělala dobře, protože po dvaceti minutách se ženy přemístily do ulice Svatováclavská, kde pootevřely okno do jedné prodejny a odešly pryč. Došly na náměstí Karla IV., kde měly připravené auto. Nasedly do něj a pomalu se přemístily zpět do ulice Svatováclavská ke zmíněné prodejně – jedna z žen vystoupila – již v jiném svrchním oblečení -  a oknem vlezla do prodejny a rychle vyhodila k autu balíček. To už ale byla na místě připravená hlídka strážníků a obě ženy přímo na místě zadržela a předala je k dalšímu šetření hlídce P ČR. Jak bylo dále zjištěno, šlo o ženy (30letá z Teplic a 36letá z Prahy) na trestnou činnost velmi dobře vybavené – jejich auto bylo plné páčidel, gola klíčů a svazků klíčů FAB.

Z prodejny se ženy pokusily odcizit zboží a kasičku s hotovostí ve výši 7 500 Kč.

 

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Gratuluji.


Ráda čtu, že městský kamerový dohledový systém pomáhá. Mám dobrý pocit, že naše práce na jeho rozšíření v Komisi prevence kriminality nebyla v uplynulém volebním období zbytečná. 

Hlídka strážníků odvedla hodně dobrou práci. Je nutno gratulovat - jen tak dál.

 

Hezký den přeje Dušana

  

1 Takových zpráv


Takových zpráv víc.

Nezbývá než pogratulovat. V tomto státě, se dozvím spíš o tom, co se policii  nepovedlo, ale většinou se nedozvím o tom, co je dobré. Jsem zvědav, jak na to bude reagovat tisk a zda se tomu dostane patřičná popularita, alespoň taková, jako kdyby krádež proběhla úspěšně.

Zamyslete se nad tím, kdy jste naposledy četli něco pozitivního o policii nebo o doktorech. Když někdo z těchto profesí, něco zkazí je vše napáleno s jeho jménem popř. s adresou. Když něco podělá účetní nebo zedník, většinou si toho nikdo nevšimne. Jak potom tato společnost chce budovat úctu k těmto profesím? To asi půjde špatně.

Obrázek uživatele Alexander Klimeš

1.1 Což to máte


Což to máte pravdu.

Akorát nevím, jak to bude, až sem do kanceláře dorazí investigativní novinář zdejšího serveru s otázkou "tak koho jste nám PĚKNĚ rozvedl, doktore ??"


:-D Sorry, je pátek ......

1.1.2 omlouvám se - nechápu


omlouvám se - nechápu

Obrázek uživatele raist

1.1.1 re: Což to máte


stačí říct Smiling


https://www.traditionrolex.com/7