Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Krádež potravin

Ve čtvrtek 24.8. v  16:10 hodin  řešili strážníci případ krádeže v prodejně potravin U Dvořáků v centru města. Podnapilý 27letý muž z Prahy muž si chtěl odnést zboží bez placení a ještě při tom napadal slovně prodavačky.

Musel zboží vrátit a na místě zaplatil blokovou pokutu 1 000Kč.


Opilý muž

V 17:40 hodin vyjížděli strážníci k muži, který ležel opilý v ulici Vodárenská. Muž po příjezdu hlídky sám vstal, nebyl zraněn, a tak ho strážníci z místa pouze vykázali.

Táborák ve městě

Ve čtvrtek strážníci ještě o půlnoci vyrazili k ohni, který si v centru města na travnaté ploše Na Aušperku založila skupinka pěti osob.  Na ohni ohraničeném kameny si opékali vuřty a popíjeli alkoholické nápoje. Tvrdili, že ohniště zde už bylo, i dříví na spálení a oni si jen donesli vuřty.  Strážníci jim vysvětlili, že se založením ohně na veřejném prostranství dopustili přestupku  a vyzvala je k uhašení ohně. Z  důvodné  obavy znovuvznícení   hlídka MP ohniště i blízké okolí dohasila přinesenou vodou. V  průběhu   noční  směny  byly  hlídkou  prováděny  namátkové  kontroly  uvedeného  prostoru.  Na základě  výše uvedených  skutečností bude  celá  věc  postoupena  Odboru životního prostředí a zemědělství MÚ Mělník.       

Povalené reklamní poutače

V pátek 25.8. ve 4:45 spatřila operační  MP na kamerovém systému muže, jak na náměstí Míru převrací reklamní poutače.  Strážníci na místě zjistili, že jde o 29letého muže z Prahy, který byl silně podnapilý. Protože  nedošlo  ke škodě  na majetku, hlídka muže  vyzvala,  

aby uvedl  věci do  původního stavu, což muž okamžitě učinil, a vykázala jej z místa.

František Prachař, zástupce ředitele MP MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele DvořuS

2 Hnus


Alkohol dělá z lidí E!E!

Obrázek uživatele LiPiss

1 chliv


to je strasnej chliv po tom meste...