Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Dopravní nehoda na MělníkuDne 23. ledna 2011, krátce před druhou hodinou noční, došlo na Mělníku v  ulici Vodárenská, k dopravní nehodě mezi osobním motorovým vozidlem VW Golf, které řídil devětatřicetiletý cizinec a zaparkovaným vozidlem Toyota Carina.

K dopravní nehodě došlo tak, že cizinec s osobním vozidlem jel po ulici Vodárenská směrem k ulici Bezručova. V uvedené ulici muž zastavil nedaleko novinového stánku, chtěl se otočit a pokračovat zpět do centra města. Řidič se však pravděpodobně dostatečně nevěnoval řízení a při otáčení došlo ke střetu s vozidlem Toyota, kde zadní levá část vozidla VW narazila do zadní levé části zaparkovaného vozu. Cizinec však nezjišťoval způsobené škody a z místa nehody ujel. Krátce nato muže zastavila hlídka městských strážníků, kteří za vozidlem vyjeli v okamžiku, kdy uvedenou dopravní nehodu zachytil kamerový systém města. Strážníci cizince vyzvali k předložení potřebných dokladů a na místo přivolali hlídku mělnických dopravních policistů. Řidič se podrobil orientační dechové zkoušce, při které mu byla naměřena hodnota 1,96 promile alkoholu v dechu.

Při dopravní nehodě nedošlo k zranění řidiče. Škoda, kterou cizinec způsobil na vozidle Toyota byla předběžně vyčíslena na částku 50.000,- Kč. Na vozidle VW byla škoda odhadnuta cca na 10.000,- Kč.

Ještě téhož dne byl muž se souhlasem státního zástupce zadržen a umístěn do policejní cely. Nehodu nadále prošetřují mělničtí dopravní policisté. Jejich kolegové z obvodního oddělení cizinci sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který lze v tomto případě  uložit trest odnětí svobody v rozmezí šesti měsíců až tří let, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Dne 24. ledna 2011 byl muž eskortován k Okresnímu soudu, kde byl po provedených úkonech propuštěn na svobodu.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Tady si nemohu odpustit


... připomenout reportáž ze včerejších hlavních televizních zpráv. Čech ve Švýcarsku překročil rychlost o 100 km a jel rychlostí 194 km/ hod. A jak vysoká byla pokuta ? Tak kdo jste koukali na zprávy, tak tam tuším říkali, že to vycházelo v přepočtu na 70 tisíc Kč, ale mě tam zaujalo, jakým způsobem vypočítávají pokuty. Brali průměrný měsíční příjem řidiče a pak to nějak násobili Eye-wink . A docela to má logiku. Jsou lidé, kteří, když mají šáhnout do peněženky pro tisícovku, tak je to docela pěkně zabolí. Na druhou stranu jede frajer s nadupaným autem, který běžně překračuje rychlost, ohrožuje lidi a když má zaplatit tisícovku, tak si málem před policajtem druhou tisícovkou připálí cigaretu. Prostě ho pokuta nebolí.

 ,,Jéžiš, to je chytrý ;-)" . Vůbec div, že se to dostalo do televize, protože mám  pocit, že tady se propagují hlavně věci, které se hodí do krámu určitým skupinám lidí a politikům. Ti ostatně také jezdí rychle, dělají dopravní nehody, obhajují se poslaneckou imunitou a ještě mají řadu výhod.

Jinak, dobrá práce místní policie, jak jinak.

1 Dobrá práce. Jen nebylo


Dobrá práce. Jen nebylo by na škodu zmínit národnost toho prasete!

1.1 Je na svobodě a nikdo už


Je na svobodě a nikdo už ho nikdy nenajde. Z daní se zaplatí jeho pobyt ve vazbě a nic moc se nezmění. Byxh ej z tý vazby nikdy nepustil a ve vězení by musel makat....

1.1.1 :-)


Tohle u nás začne fungovat ve chvíli kdy bude funkční justice. V USA (které jinak moc nemusím) uděláš takovou věc ve dvě v noci a v devět ráno máš za sebou soud...