Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Žádost o spolupráciDne 17. ledna 2011 se na Mělníku, mezi ulicemi Pražská a Sokolovská pohyboval muž ve věku asi 50 let, vysoký 170-175cm, štíhlé postavy. Oblečen byl do starších špinavých montérek zelené barvy. Na hlavě měl kšiltovku a na obličeji sluneční brýle.

Na muži by nebylo nic výjimečného nebýt toho, že při chůzi měl rozepnuté kalhoty a vyndané přirození. Svědky tohoto chování byly i školačky z nedaleké základní školy, které muž při chůzi beze slova minul a pokračoval dál, aniž by se s dívkami snažil navázat kontakt. Dívky z místa setkání utekly a věc následně oznámily rodičům a ti následně policistům z místního obvodního oddělení Policie ČR.

Policisté po muži začali neprodleně pátrat a ve spolupráci s kriminalisty přijali opatření vedoucí k jeho dopadení. Do dnešního dne se však nepodařilo zjistit informace vedoucí k ustanovení výše uvedeného muže. Policisté by touto cestou chtěli požádat spoluobčany o spolupráci při pátrání po výše uvedené osobě. Jestliže má někdo indicie, které by mohly napomoci ke zjištění jeho totožnosti, nebo místa , kde se muž v současné době pohybuje, může tyto předat na nejbližší oddělení Policie ČR nebo na linku 158. Policisté za informace předem děkují. Muž je v současné době podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na dvě léta.

Policisté z obvodního oddělení Policie ČR Mělník společně s kriminalisty se případu i nadále intenzivně věnují. Byla přijata opatření, která mohou napomoci k brzkému dopadení muže a zabránit tak pokračování jeho trestné činnosti. S tím mohou policistům pomoci i občané, kteří mají k případu nějaké informace, nebo se s podobným konáním v budoucnu setkají. V obou případech se mohou neprodleně obrátit prostřednictvím tísňových linek na policisty a informace jim předat.

    Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Co třeba mu ho useknout?


Co třeba mu ho useknout? Naštěstí dnešní děti už snad vědi co jsou tyhle úchylové zač a projdou dál bez jediného slova......