Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Dopravní nehoda u LibišeDne 27. ledna 2011 došlo po osmé hodině ranní v katastru obce Libiš na silnici I/9 k dopravní nehodě mezi nákladním automobilem MAN s přívěsem, který řídil osmadvacetiletý muž z Vysočiny a osobním vozidlem Škoda Fabia combi, který řídila čtyřiatřicetiletá žena z Mělnicka.

K nehodě došlo tak, že řidička se svým vozem jela po uvedené komunikaci ve směru od Mělníka na Prahu. U Libiše chtěla odbočit vlevo a vzhledem k provozu v protisměru musela dát přednost protijedoucím vozidlům. Za řidičkou přijížděla nákladní souprava, jejíž řidič se pravděpodobně řádně nevěnoval řízení a na zastavení před ním jedoucí Fabie zareagoval pozdě. Začal brzdit, ale střetu mezi přední částí nákladního vozidla a zadní částí vozu Škoda již nedokázal zabránit.

Při nehodě došlo k blíže nezjištěnému zranění řidičky. Na vozidlech vznikla škoda v celkové výši zhruba  150 000,-Kč. Alkohol byl u účastníků vyloučen dechovou zkouškou. Případ nadále vyšetřují mělničtí dopravní policisté.Zpravodajství